Rowenta Servis Zümrütevler

Elektrikli süpürgeler temizlik anlamında insan hayatına olumlu yönden büyük katkı sağlayan elektronik eşyalardan birisidir. Ev ve işyerlerini kısa süre içerisinde enerji kaybetmeden süpüren elektrikli süpürgeler artık neredeyse her ev ve işyerinin olmazsa olmaz elektronik eşyaları arasında gösterilmektedir. Rowenta markası da oldukça kaliteli ve uzun ömürlü süpürge üreten markaların başında gelmektedir.

Fakat her marka elektronik eşyada olduğu gibi Rowenta marka süpürgelerde de zaman zaman arızalar yaşanabilmektedir. Bu arızalar kimi zaman kullanıcı kaynaklı kimi zaman da başka nedenlerden dolayı oluşur. Kullanıcı için sıkıntı yaratmaması açısından hemen müdahelede bulunulması elzemdir. Bu noktada işini düzgün yapan kaliteli bir teknik servis gereksinimi ortaya çıkar. Rowenta Servis Zümrüteveler olarak bizler; yılların vermiş olduğu deneyimle Rowenta marka süpürgelerinizin onarım ve yedek parça temini işlerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaya devam ediyoruz.

Firmamız elektrikli süpürge sektörünün sürekli geliştirilen ve yenilenen teknolojisini takip ederek mükemmel performansı, yüksek verimliliği ve enerji tasarrufunu devamlı kılmak amacıyla kaliteli çözümleri tüketiciye ulaştırmaktadır. Sizin de Rowenta marka elektrikli süpürgenizle ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyacınız varsa bizlere ulaşabilirsiniz.


Rowenta Zümrütevler Servisi
Mağaza İrfan Teknik
İletişim 0216 652 27 58
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Rowenta Servis Zümrütevler” üzerine 4 yorum

  1. Evimde 2 yaşında bir kızım ve beslediğim bir kedim var. Hijyen ve temizlik açısından kaliteli ve performansı yüksek bir makine kullanmam gerektiği için bir süredir Rowenta Silence Force RO8370 OA 750 W Toz Torbasız Süpürge kullanıyorum. Geçen gün evi süpürürken makineden garip sesler gelmeye başladı ve arkasından çok fazla ısınınca Zümrütevler Rowenta Servisi arayarak durumu anlattım ve gelip süpürgemi götürdükten 2 gün sonra makinemi sorunsuz şekilde teslim ettiler.

  2. Yaklaşık 2 hafta önce, kullanmakta olduğum Rowenta markasına ait elektrikli süpürgemin daha öncesine göre çekim gücünün azaldığını fark ettim. Makinenin filtre kısmını temizledim ve toz torbasını değiştirdim. Buna rağmen problem hala devam edince Zümrütevler Rowenta Servis irtibat numarasını bularak yerinde tamir ettirmek istediğim için çağırdım. Kendi yapmış olduğum temizliğin yetersiz kaldığını söyleyip teknik bakım yaparak makinemin eski çekim gücüne dönmesini sağladılar.

  3. Zemin üzerindeki en küçük tozu bile mükemmel bir şekilde çekmeyi başaran ve yıllardır performansından çok memnun kaldığım ve herkese önermiş olduğum Rowenta markasının Silence modelli süpürgemin geçen gün boru kısmındaki plastik tutacağı yer kırılarak çatladı. Bunun sonucunda dışarıdan içeriye hava geldiği için süpürgem artık tozları almıyordu. Süpürgemden çok memnun olduğum ve kendisini çok sevdiğim için ilk başta çok üzüldüm ama sorunun yaşandığı günün ertesi günü süpürgemi Rowenta Servis Zümrütevler şubesine götürdüm ve 2 saat içerisinde sorunlu kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi sorunsuz şekilde teslim ettiler. Umarım hayatımdaki tüm şansı bu süpürgeden yana kullanmıyorumdur. Ayrıca kendilerine vermiş oldukları kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederim.

  4. Benim de geçenler temizlik yaparken birde bire elektrikli süpürgem tozları dışarı atmaya başladı rewonta yetkililerini aradım geldiler ve elektrikli süpürgemin filtresini değiştirdiler eskisinden çok iyi çalışıyor tavsiye ederim 🙏🤗

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com