Rowenta Servis Suadiye

Elektrikli süpürgeler ev başta olmak üzere her alanda kullanıcı için büyük kolaylık sağlayan elektronik eşyalardan birisidir. Rowenta markası da üretmiş olduğu kaliteli ve uzun ömürlü elektrikli süpürgelerle birçok evin süpürge satın aldığı zaman ilk tercih ettiği markalardan birisi haline gelmiştir. Ancak ne yazık ki her marka elektronik eşya gibi Rowenta marka elektrikli süpürgeler de kimi zaman kullanıcı kaynaklı kimi zaman da başka nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Bu arızalar kullanıcının günlük hayat akışını engellememesi açısında hemen müdahele edilerek giderilmelidir.

Bu noktada işinin ehli, hızlı ve kaliteli hizmet sunan bir teknik servise ihtiyaç duyulur. Bu ihityaçları fazlasıyla karşılayan Rowenta Servis Suadiye uzun senelerdir İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Suadiye semtinde siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor.

Alanında uzmanlaşmış kadromuzla Rowenta marka elektrikli süpürgelerinize ait her türden bakım, onarım ve yedek parça temini işlerini en kısa sürede en kaliteli bir şekilde veriyoruz. Sizin de Rowenta marka süpürgenizle ilgili teknik desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Rowenta Suadiye Servisi
Mağaza Suadiye Tefal Shop
İletişim 0216 566 20 20
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Rowenta Servis Suadiye” üzerine 3 yorum

  1. Rowenta marka air force 360 model elektrikli süpürgeyi uzun araştırmalar sonucu kullanıcı yorumlarındaki memnuniyetlere dayanarak aldım fakat ilk aldığım günden beri 5 kez servise götürdüm. Geçen gün gene haznesinden kaynaklanan problem sebebiyle makinemi götürdüğüm Suadiye Rowenta Servis bana makinemi tamir ettiklerini söyleyip hiçbir problemini halletmeden geri verdiler. Lütfen bu servisi kullanırken iki kez düşünün.

  2. Evimde kullandığım Rowenta marka süpürgemin çekim gücünden çok memnun olmama rağmen tek şikayetçi olduğum konu haznesinin sürekli ya tıkanması ya da çok çabuk dolmasıydı. Aynı modeli kullanan diğer arkadaşlarım böyle bir problem olmadığını söyleyince Suadiye Rowenta Servis ile iletişime geçerek süpürgemi götürüp problemimden bahsettim. Ertesi gün haznesindeki filtreyi değiştirip beni bu problemden kurtaran servisten çok memnun kaldım.

  3. Kendim temizlik konusunda takıntılı birisiyim. Bu yüzden evimin temizliğine fazlasıyla önem veririm. Fakat kendim bir bankada çalışıyorum. Bu yüzden kendim istediğim özeni gösteremiyorum. Sadece hafta sonu kendim evde temizlik yapabiliyorum. Haftaiçi yoğun iş temposundan ötürü yalnızca haftaiçi çalışmak üzere evimde temizlik işlerini yapan bir yardımcım var. Geçtiğimiz hafta sonu kendim evde temizlik yaparken elektrikli süpürgeyle yerleri süpürmek istedim. Çalıştırdığım anda da çalışma sesinin gelmesiyle kapanması bir oldu ve makineden yanık kokusu geldi. Motorun yandığını düşünerek Rowenta marka süpürgemi Rowenta Servis Suadiye şubesine götürdüm. Çok iligili ve güler yüzlü olan teknik servis ekibi birkaç gün içinde süpürgemin onarımını yapıp teslim etti.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com