Rowenta Servis Koşuyolu

Uzun senelerdir İstanbul’un Koşuyolu semtinde siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına hizmet veren Rowenta Servis Koşuyolu en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaya devam ediyor. Rowenta markasına ait elektrikli süpürgenizde yaşanan herhangi bir arızada alanında uzmanlaşmış profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz kısa süre içerisinde adresinize gelir, arıza tespitini yapar, eğer küçük bir arıza var ise adresinizde süpürgenizin onarımını gerçekleştirir. Ancak büyük bir arıza varsa klimanızı alır, kendi yerimizde onarımı yapar ve tekrar gelir sizlere teslim eder.

Aynı şekilde yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınız için de firmamızı aradığınız taktirde en kaliteli yedek parça ve aksesuar temini işlemini yapar. Hizmetten sonra da siz değerli müşterilerimize asla teknik desteğini kesmez. Bunun yanı sıra vermiş olduğu hizmete bir yıl süreyle garanti sağlar. Bu sayede siz değerli Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıcılarının mağdur olmasının önüne geçer.

Ücretlendirme konusunda da düşük fiyat politikası uygulayan firmamız müşterinin cebini de düşündüğünü gösterir. Firmanızın hedefi problemleri en kısa sürede gidermek ve müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Eğer sizin de Rowenta marka elektrikli süpürgenizde herhangi bir problem var ise gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Rowenta Koşuyolu Servisi
Mağaza İstanbul Kazasker
İletişim 0216 464 06 80
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Rowenta Servis Koşuyolu” üzerine 2 yorum

  1. Küçük kızımın uykusu çok hafif ve uyku problemi de var diye maalesef ki elektrikli süpürgemi sırf bu problemi baz alarak uzun araştırmalar sonucu Rowenta markasının Silence Force Extreme Blue model süpürgesini aldım. Gerçekten de makinemin performansından da çok memnunum Fakat geçen gün kızım ben temizlik yaparken oyuncağını makineye vurarak kapak kısmını çatlattı. Koşuyolu Rowenta Servisi arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip süpürgemi alan ekip çatlak kapağı yepyeni bir şekilde geri getirdi.

  2. Evimde 2 yaşında bir kızım ve beslediğim bir kedim var.Hem kızımın sağlığı hem de kedimin döktüğü tüyler dolayısı ile ve hijyen açısından kaliteli ve performansı yüksek bir makine kullanmam gerektiği için bir süredir Rowenta Silence Force RO8370 OA 750 W Toz Torbasız Süpürge kullanıyorum. Geçen gün evi süpürürken makineden garip sesler gelmeye başladı ve arkasından çok fazla ısınınca Koşuyolu Rowenta Servis numarasını bulup arayarak durumu anlattım ve gelen ekip motorun bir parçasından kaynaklanan hatayı çözerek bu durumdan beni kurtardılar.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com