“Rowenta Servis Uğurmumcu” üzerine 3 yorum

  1. Rowenta markası çıkarmış olduğu elektrik süpürgesi modelleri ile bir dönem ülkedeki birçok evin kullandığı markalardan biri olmuştur. Biz de uzun yıllar boyu Rowenta marka elektrikli süpürge kullandık. Ancak geçtiğimiz günlerde kullanmış olduğumuz elektrikli süpürge çalışırken aniden durdu. Çağırdığımız Uğurmumcu Rowenta Servis gelip elektrik süpürgesindeki filtresini temizleyerek bakımınu yaptı ve sorunumuzu ortadan kaldırdı.

  2. Bir devlet okulunda öğretim görevlisi ve aynı zamanda da çalışmakta olduğum bölümde bölüm başkanıyım. 3 ay önce koronadan önce odalarımız temizlik personelleri tarafından düzenli bir şekilde temizleniyor ve bölümümüzde bir adet süpürgemiz vardı. Rowenta markasına ait olan bu süpürgemizin görevli personel tarafından kablosu kopunca hemen çağırdığımız Uğurmumcu Rowenta Servis gelip makinemizi yerinde tamir ederek mağduriyetimizi giderdiler.

  3. Yaklaşık 4 yıl önce daha önceki kullanmış olduğum farklı markalardaki elektrikli süpürgelerde yaşadığım kötü tecrübeler sonucunda yeni bir elektrikli süpürge almanın zamanı geldiğini düşündüm. İnternet ve çevremdeki yapmış olduğum araştırmaların neticesinde Rowenta marka elektrik süpürgesi almıştım. Aldığım günden bu zamana kadar geçen süre içerisinde de sorunsuz bir şekilde görevini yerine getiriyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde elektrikli süpürgem oldukça fazla gürültülü çalışmaya başladı. İnanır mısınız apartmandan şikayet gelecek diye çalıştırmaya korkar oldum. Garantisi bittiği için burdan sormak istedim. Süpürgem neden bu kadar gürültülü bir şekilde çalışıyor? Bilgisi olan ya da daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Şimdiden bilgilendirecek olan kişilere teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com