Rowenta Servis Altunizade

Ev ve işyerlerinde temizlik amaçlı olarak kullanmakta olduğumuz son derece teknolojik ürünler olan elektrikli süpürgeler ev ve işyerlerinin olmazsa olmaz elektronik eşyaları arasında gösterilmektedir. Sürekli olarak kullanılan süpürgeler bakımsızlık veya içerisindeki herhangi bir teknik malzemenin ömrünü doldurması veya kullanıcı kaynaklı nedenlerden dolayı arızlanarak kullanılmaz hale gelebilir. Bu noktada kullanıcı hızlı ve güvenilir bir teknik servis firmasına ihtiyaç duyar.

Rowenta Servis Altunizade olarak yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına en hızlı ve güvenilir hizmeti vermeye devam ediyoruz. Süpürgelerinizde arıza veya herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda ve cihaz ile ilgili bilgi sahibi değilseniz firmamızda müracat edebilir ve teknik servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Alanında uzmanlaşmış personellerden oluşan ekibimiz kısa süre içerisinde adresinize gelip süpürgeniz ile ilgili arıza tespiti yapacaktır. Daha sonra bu arıza küçük bir arıza ise hemen evinizde, eğer büyük bir arızaysa kendi yerimize getirip onarımını yaptıktan sonra tekrar adresinize teslim edecektir. Aynı şekilde yedek parça ve aksesuar temini hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz siz değerli müşterilerimize elektrikli süpürge alanında hizmet vermeye daima hazır.


Rowenta Altunizade Servisi
Mağaza İstanbul Akasya Avm
İletişim 0216 670 12 27
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Altunizade” üzerine 3 yorum

  1. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Rowenta marka süpürgemden geçen gün evi temizlerken yanık kokusu gelir gelmez fişten çekip Altunizade Rowenta Servise makinemi teslim ettim. Makinemin motorunun yandığını ve en az 1 ay tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 2 hafta içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Her seferinde memnuniyetle kullandığım bu servise gönül rahatlığıyla probleminiz olduğunda başvurabilirsiniz.

  2. 2 ve 4 yaşında iki tane küçük çocuğum var ve 2 yaşında olan oğlum astım hastası olduğu için bazen günde 2 kez olmak üzere evi her gün süpürmemiz gerekiyor. Geçen gün evi süpürürken Rowenta marka süpürgemizin kapağını kapıya çarpmasıyla kapağı ortadan ikiye ayrıldı hangi teknik servise gittiysem yedek parçasının olmadığını söyledi. En sonunda Altunizade Rowenta Servis makinemi alıp ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettikleri için çevremdeki herkese bu servisi öneriyorum.

  3. Altunizade semtinde çalıştırdığımız bir sanat atölyemiz var. Sanat atölyesi olmasından ve başka birçok nedenden dolayı çok kısa bir süre içerisinde kirlenebilme potansiyeline sahip. Bundan dolayı da elektrikli süpürge satın alırken özellikle kaliteli olmasına dikkat ettik. Komşu esnafın da tavsiyesi üzerine yaklaşık olarak 8 yıl Rowenta markasının o dönemdeki en son model süpürgesini satın almıştık. Aradan geçen süre boyunca da performansından oldukça memnunduk. Fakat yakın zamanda çalışanımız atölyeyi süpürürken tutma aparatının oraya hava geldiğini farketti. Kontrol ettiğimizde hortumun yırtıldığını farkettik. Yakınımızda bulunan Rowenta Servis Altunizade şubesi muhtemelen hortumdaki yırtığın süpürürken kesici bir şeyi çekmesinden kaynaklandığını söyleyerek uygun bir fiyata yeni hortumla değişimi yaptı.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com