İstanbul

Rowenta Servis Kozyatağı

Elektrikli süpürgeler gelişen teknoloji ile birlikte hemen hemen her evde bulunan elektronik eşyalardan birisi haline gelmiştir. Elektrikli süpürgeler oldukça pratik ve ekonmik bir çalışma prensibine sahiplerdir. Ancak zaman zaman arızlanabilen elektrikli süpürgeler, arızalandıkları taktirde kullanıcalara büyük sıkıntılar yaşatbilir. Bu noktada kullanıcı, hızlı ve işini düzgün yapan teknik servise ihtiyaç duyar.

Rowenta Servis Kozyatağı olarak siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına ait süpürgelerin onarım ve yedek parça işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İşinin uzmanı tekniksyenlerden oluşan kadromuz her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmekte, siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en doğru çözümü sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.

Bunun yanında kaliteli hizmet karşılığında uyguladığı uygun fiyat politikasıyla müşterileri dostu olduğunu göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarını düşünmektedir. Sorunlarına en kısa sürede en doğru çözümü sunmaktadır. Sizin de Rowenta marka süpürgenizde bir arıza meydana geldiyse bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanında yedek parça veya aksesuar ihtiyaçlarınız için de uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


Rowenta Kozyatağı Servisi
Mağaza İstanbul Göztepe
İletişim 0216 356 55 85
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

2 Yorum

  • Reply
    Suzan

    Uzun araştırmalar sonucunda bir ton para döküp aldığım Rowenta markasının RO7663 Silence Force Cyclonic model Toz Torbasız elektrikli süpürgemin yorumlarında internette halıyı kaldıracak kadar çekim gücü performansı olduğu söyleniyordu. Fakat alalı 2 hafta olmasına rağmen hiç o performansı görmediğim için makinemi Kozyatağı Rowenta Servise götürüp baktırmak için teslim ettim. Filtresinden kaynaklanan problemi ertesi gün çözüp teslim ederek problemimi hallettiler.

  • Reply
    Ayşe

    Rowenta marka air force 360 model elektrikli süpürgemi uzun araştırmalar sonucu kullanıcı yorumlarındaki memnuniyetlere dayanarak aldım fakat ilk aldığım günden beri çekim gücü oldukça düşüktü. Ben bunun normal olduğunu düşünsem de geçen gün gene haznesinden kaynaklanan problem sebebiyle makinemi götürdüğüm Kozyatağı Rowenta Servis bana makinemi tamir ettiklerini söyleyerek sapasağlam ve eskisinden daha yüksek çekim gücü ile makineyi bana geri verdiklerinden beri makinem hiç arıza çıkarmıyor.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır