Rowenta Servis Cevizli

Uzun senelerdir İstanbul’un Maltepe ilçesine bağlı Cevizli semtinde faaliyetlerini sürdüren Rowenta Servis Cevizli elektrikli süpürge onarımı ve yedek parça temini alanında siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına hizmet vermektedir. Firmamız alanında uzmanlaşmış personellerden oluşmaktadır. Müşterilerimizi memnun etmek, firmamızın gelişmesini sürdürmek ana ilkemizdir.

Başarılı olmak için; herkesin ekip ruhu ile işini severek ve bilinçli çalışmasını sağlıyoruz. Tedarikçilerimizin kaliteye önem vermesine dikkat ediyoruz. Çevrenin korunmasına katkıda bulunuyoruz. Kalitemizi sürekli kılıp ve sürekli geliştiriyoruz, Müşterilerimizin memnuniyetsizliklerini ve önerilerini adil, objektif ve gizlilikle ele alıp, yasal şartlara aykırı olmayacak şekilde en kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz, Memnuniyetsizlikler değerlendirilirken mali yönden mağdur etmiyoruz. Müşterilerimize farklı kanallar sunarak memnuniyetsizliklerini kolaylıkla tarafımıza iletebilmelerini sağlıyoruz.

Memnuniyetsizliklerin tekrarlanmaması için müşterilerimizin önerileri ve gelişen teknolojik şartlar doğrultusunda sistemimizi sürekli iyileştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin talep ve beklentilerini en iyi şekilde sağlayarak müşteri odaklılık anlayışını geliştiriyoruz.
Eğer sizin de Rowenta marka süpürgenize ait onarım veya yedek parça temini hizmetlerine ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Rowenta Cevizli Servisi
Mağaza İstanbul – İstmarina AVM
İletişim 0216 504 16 58
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Rowenta Servis Cevizli” üzerine 2 yorum

  1. Uzun zamandır kullandığım Rowenta markasına ait Air Force 24 v RH8771 modelli elektrikli süpürgemin önce kablosu zedelendi ve geçen hafta da hortumunun yan kısmı kırıldı ve kendim tamir edemeyeceğimi anlayınca makineyi Cevizli Rowenta servis ile irtibata geçerek onlara teslim ettim. 2 gün sonra makinemin parçalarını tamir edilmiş bir şekilde bana teslim ettiler.

  2. Evimde çok uzun senelerden beridir Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Gerek çekim gücü olsun gerekse de enerji harcaması bakımından performansından da oldukça memnunum. Hatta bunun sonucunda Rowenta markasına birçok tanıdığıma da tavsiye ettim. Fakat geçen gün evi süpürürken Rowenta marka elektrikli süpürgemin kapağını kapıya çarpmamla kapağı ortadan ikiye ayrıldı. Bunun sonucunda hangi teknik servise gittiysem yedek parçasının olmadığını söyledi. En son internet üzerinden yaptığım küçük bir araştırma ile Rowenta Servis Cevizli şubesi ile karşılaştım. Kendilerine telefon üzerinden ulaştım. Kısa bir süre içerisinde de adresime gelen teknik servis ekibi süpürgemi alıp ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde bana geri teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com