Rowenta Servis Moda

Rowenta markası ülke ve dünya genelinde kaliteli elektrikli ev aletleri üreten markaların başında gelmektedir. Ülkemizde köklü bir geçmişe sahip olan Rowenta, üretim gücünü ve kapasitesini, uluslararası yeni pazarlara açarak hedeflerini ilerletme ilkesini benimseyen bir markadır. Rowenta en yüksek enerji verimliliğini kullanan teknoloji ve çözümleri ile doğaya ve insanlara gerektiği saygıyı verebileceği inancıyla hedeflerini her geçen gün büyütmekte olan bir firmadır.

Markanın en fazla tercih edilen ürünlerinden biri olan elektrikli süpürgeler, insan hayatını temizlik açısından kolaylaştıran elektronik eşyaların başında gelmektedir. Çok fazla kullanılan ürünlerin de beraberinde arıza getirmesi kaçınılmaz olacağı için bu arıza çözümleri için birçok noktada teknik servisler bulunur.

Onlardan birisi olan Rowenta Servis Moda şubesi olarak arıza hizmetimizin yanında yedek parça ve aksesuar temini gibi hizmetler veriyoruz ve bizi tercih eden müşterilerimizden de oldukça iyi dönüşler alıyoruz. Bizden hizmet almak ve ürünler ya da hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için ilgili iletişim numarasının ucundaki müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet herkesin hakkıdır.


Rowenta Moda Servisi
Mağaza İstanbul Nautilus Avm
İletişim 0216 339 26 66
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Moda” üzerine 3 yorum

  1. Evimde uzun süredir Rowenta markasının Silence Force Extreme Blue modelini kullanıyorum. Çekim gücünden çok memnun olmama rağmen sürekli toz haznesinin tıkanma problemini yaşıyordum ve bunun normal olmadığını düşünerek Moda Rowenta Servis ile iletişime geçerek gelip makineyi görmelerini istedim. Gelen teknik ekip oldukça profesyonel bir şekilde makineyi incelemelerine rağmen makinede bir problem olmadığını ve bu modelin özelliğinden ötürü bu problemi yaşayan çok fazla olduğunu söylediler. Bu yüzden bu modelini almak isteyenler varsa bunu göz önünde bulundurarak alsınlar derim.

  2. Evimde 3 çocuk 2 kedi ile yaşadığım için evimizde elektrik süpürgesi neredeyse hiç kapanmıyor. Bu sebep ile sürekli süpürge değiştirmek zorunda kalan ben neredeyse tüm markaları denedim diyebilirim. İçlerinden en memnun kaldığım elektrikli süpürge markası olan Rowenta’nın elektrik süpürgesi neredeyse 3 senedir hiç sıkıntı çıkarmadan çalışıyordu. Geçen gün kablosu zedelendiği için temassızlık yapmaya başlaması üzerine Moda Rowenta Servis ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve gelen ekip ertesi gün problemsiz bir şekilde arızayı gidermiş olarak süpürgemi teslim ettiler.

  3. Evimde ve işyerimde Rowenta markasının aynı modelli elektrikli süpürgesini kullanıyorum. Günün büyük bir bölümünü işyerinde geçirdiğim için evdeki elektrikli süpürgemi işyerindekine oranla daha az kullanıyorum. Fakat yakın zamanda evde hafta sonu temizlik yaparken evdeki elektrikli süpürgemin çekim gücünde bir azalma olduğunu gözlemledim. Ben de vakit kaybetmeden yakınımda bulunan Rowenta Servis Moda şubesi ile iletişime geçtim. Çok kısa bir süre içerisinde adresime gelen ekip süpürgemi aldı ve aradan geçen 3 günün ardından getirip süpürgemi onarılmış bir şekilde adresime kadar gelip teslim ettiler. Fakat her ne kadar evdeki süpürgemin sorunu giderilmiş olsa da işyerimdeki elektrikli süpürgemi daha fazla kullandığım halde hala sorunsuz çalışması aklıma pek yatmadı.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com