Rowenta Servis Soğanlık

Rowenta markası dünya çapında üretmiş olduğu kaliteli elektrikli süpürgelerle birçok kullanıcının almak istediği süpürge markaları arasında her zaman ilk sırada olmuştur. Elektrikli süpürgeler özellikle son dönemlerde gher ev ve işyerinin olmazsa olmaz eşyalarından birisi haline gelmiştir. Ancak zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı süpürgeler de arızalanabilmektedir. Kullanıcının mağdur olmaması adına onarımın çok kısa bir süre içerisinde güvenilir bir teknik servis tarafından giderilmesi gerekir.

Soğanlık ve çevresinde yaşayan Rowenta süpürge kullanıcıları için her türlü sebepten çıkan arıza ve yedek parça ihtiyacı olduğunda Rowenta Servis Soğanlık şubemiz en güvenilir seçenektir. Alanında uzmanlaşmış tekniksyenlerden oluşan kadromuz sürekli gelişen teknoloji ile birlikte kendini eğitiyor, geliştiriyor ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviye tutmak için çalışıyor.

Bize ulaştığınız takdirde süpürgenizde yaşanan arızanın tespiti için evinize geliyoruz. Eğer arıza küçük bir seviyedeyse işimizi adresinizde yapıyoruz. Fakat arıza büyük bir seviyedeyse süpürgenizi servisimize götürüp orada tamir ettikten sonra evinize geri getirip kurulumuna yapıyoruz. Hem de taktığımız parçalara ve işçiliğimize koşulsuz şartsız 1 yıl garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin güvenli ve kaliteli hizmet alabilmeleri için Pazar günleri hariç haftanın her günü açığız. Kalite bir telefon uzağınızda.


Rowenta Soğanlık Servisi
Mağaza Türkay Elektrik
İletişim 0216 353 37 36
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Rowenta Servis Soğanlık” üzerine 3 yorum

  1. Evimde 2 tane çocuğumun da olması sebebi ile temizliğe yardımcı olan aletlerimin en kaliteli ve kullanım performansının en yüksek olmasına dikkat ediyorum. Bu sebeple Rowenta Rain Force 2600 W Su Filtreli Süpürge kullanıyorum. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım süpürgemin geçen gün su filtresinde bir sıkıntı olması sebebi ile Soğanlık Rowenta Servis ile iletişime geçerek makineyi kendilerine teslim ettim ve ertesi gün problemi çözmüş bir şekilde makinemi bana teslim ettiler.

  2. Geçen gün ev işlerimize yardımcı olan uzun yıllardır birlikte çalıştığımız yardımcım ilk defa evi süpürürken Rowenta marka süpürgemizin borusunu tutmasını sağlayan plastik parçayı kırdı ve bu yüzden süpürgemiz çalışmamaya başladı. Bunun üzerine internetten araştırarak Soğanlık Rowenta Servis irtibat numarasını buldum ile iletişime geçtim ve hemen gelip süpürgemizi aldılar. Yedek parça teminatını ertesi gün sağlayıp bize geri getiren servis ev işlerimizin aksamasını engellediler.

  3. Uzun senelerdir büyük bir memnuniyetle kullandığım Rowenta Silence marka süpürgemin çekim gücünden oldukça memnundum. Hatta bu memnuniyetimden dolayı markayı birçok komşuma da tavsiye ettim. Fakat her ne kadar kaliteli ve yüksek performanslı olsa da dış etmenler de bir elektronik ürünün bozulması ya da sorun çıkartmasında neden olabiliyor. Çünkü evimde canavar gibi 2 adet köpeğim var. Bana bu zamana kadar hiç sorun yaşatmayan Rowenta marka süpürgemin kablosunu geçen gün evde beslediğim 2 adet canavar gibi köpeğim kopardığı için hemen Rowenta Servis Soğanlık şubesine götürdüm. Onarımın hemen hallolmayabileceğini söyledikleri halde ertesi gün makinemi tamir edilmiş bir şekilde sorunsuz olarak bana teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com