Rowenta Servis Acıbadem

Elektrikli süpürgeler hemen hemen her gün kullanılan elektronik eşyalardır. Sürekli ve aralıksız çalışan her elektronik eşyanın kendi parçalarından ya da kullanıcı hatasından ötürü arıza çıkaracağı kaçınılmaz bir sondur. Bu sebep ile arızalanan elektrikli süpürgeler için mutlaka işinde uzmanlaşmış teknik servis firmalarından yardım talebinde bulunulmalıdır.

Rowenta Servis Acıbadem olarak alanında uzman, sürekli kendisini geliştirmeye açık ve hevesli kadromuz ile elektrikli süpürgelerinize ait onarım ve yedek parça hizmetlerini vermek için bir telefon kadar uzağınızdayız. Önceliğimiz olarak hizmetimizi sizin adresinizde yapıyoruz. Fakat arıza büyük ise kendi yerimize götürüyoruz. Onarım işleminin tamamlanmasının ardından tekrar kendimiz adresinize getiriyoruz. Tüm bunların yanında güler yüzlü ekibimiz ile hizmetlerimizi yaparken bir yıllık garanti hizmeti sunuyor, hizmetlerimizden memnun kalacağınızın vaadini şimdiden veriyoruz.

Acıbadem ve çevresinde kaliteli hizmet veren ve aynı zamanda ekonomik olan profesyonel bir teknik servis arıyorsanız biz hep buradayız. Alanında uzmanlaşmış kadromuzla siz değerli müşterilerimize elektrikli süpürge bakım, onarım ve yedek parça alanında hizmet vermeye daima hazırız.


Rowenta Acıbadem Servisi
Mağaza Nehir Teknik
İletişim 0216 526 47 70
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Acıbadem” üzerine 3 yorum

  1. Evimde kullandığım Rowenta marka süpürgemin çekim gücünden çok memnun olmama rağmen şikayet olduğum konu haznesinin sürekli ya tıkanması ya da çok çabuk dolmasıydı. Aynı modeli kullanan diğer arkadaşlarım böyle bir problem olmadığını söyleyince Acıbadem Rowenta Servise süpürgemi götürüp problemimden bahsettim. Ertesi gün haznesindeki filtreyi değiştirip beni bu problemden kurtaran servisten çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

  2. Rowenta marka air force 360 model elektrikli süpürgemi uzun araştırmalar sonucu kullanıcı yorumlarındaki memnuniyetlere dayanarak aldım fakat ilk aldığım günden beri 5 kez servise götürdüm. Geçen gün gene haznesinden kaynaklanan problem sebebiyle makinemi götürdüğüm Acıbadem Rowenta Servis bana makinemi tamir ettiklerini söyleyerek sapasağlam geri verdiklerinden beri makinem bana hiç arıza çıkarmıyor.

  3. Kullanmış olduğum farklı markalı eski elektrikli süpürgem sürekli arızalandığı için yeni bir süpürge arayışına girmiştik. Eltimin tavsiyesi üzerine hem köklü hem de kaliteli olarak bilinen Rowenta marka elektrikli süpürge satın aldık. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan süpürgem daha sonra süpürme esnasında boru sürekli içeri doğru giriyordu. Bu da süpürürken oldukça zorluk çıkarıyordu. Aramış olduğum Rowenta Servis Acıbadem şubesi teleskopik boruda sorun olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini söyledi. Biz de vakit kaybetmeden kendilerinden değişimi yapmalarını istedik. Çok kısa bir süre içerisinde de adresimize gelip değişimi yaptılar. Değişim yapıldıktan sonra süpürgem sorunsuz çalışmaya devam etti. Almış olduğum hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com