Rowenta Servis Feneryolu

Rowenta Servis Feneryolu olarak uzun senelerden beridir elektrikli süpürge teknik servisi alanında Feneryolu ve çevresindeki Rowenta süpürge kullanıcılarına hizmet vermekteyiz. Evimizin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için elektrikli süpürgelere ihtiyaç duyarız. Fakat hemen hemen her gün kullanılan elektrikli süpürgelerin arıza çıkarma olasılığı ise çok yüksektir. Düzenli olarak bakımının yapılması değişmesi gereken parçaları var ise onları değiştirilmesi süpürgelerin kullanım ömrünü uzatır.

Tamirat işlerinde taktığımız bütün parçalara ve vermiş olduğumuz hizmete 1 yıl süre geçerli olmak üzere garanti veririz. Servisimizde profesyonel, sadece bu iş üzerine eğitim almış, deneyimli teknik elemanlar vardır. Pazar günleri hariç haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Gelebildiğimiz en kısa süre içerisinde gelip evinizde süpürgenizi tamir eder, evde tamir yapılmayacak durumlarda süpürgenizi merkezimize getirir orada düzeltip ardından tekrar adresinize getirip sizlere teslim ederiz.

Teknik servis konusunda oldukça deneylimle olan ekibimize daima güvenebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizi mutlu eder. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aklınızda şüphe kalmaması için buradayız.


Rowenta Feneryolu Servisi
Mağaza İstanbul Bostancı
İletişim 0216 372 76 15
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Rowenta Servis Feneryolu” üzerine 2 yorum

  1. Evlenmeden önce çeyizimi tamamlarken aldığım rowenta marka süpürgemin garantisi dolduğu için geçen gün evimi süpürürken 2.dakikada motoru çok ısınınca uzun araştırmalar sonucu internetten Feneryolu Rowenta Servise ulaştım ve gelip makinemi alıp götürdüler. Üzerinden 3 hafta geçmesine rağmen motorunun yedek parçasının tedariğini sağlayamadıklarını söylediler. Yedekte süpürgem de olmadığı için beni çok mağdur ettiler!

  2. Evimde kullandığım Rowenta marka Extreme Power 4A Animal RO6993 OA 750 W Toz Torbasız Süpürgem bu zamana kadar kullandığım süpürgeler arasında çekim gücünden en memnun kaldığım süpürgelerden olmasına rağmen geçen gün anlamadığım bir şekilde birdenbire hiçbir tozu çekmemeye başladı. Ben de internetten teknik servis aramam üzerine Feneryolu Göztepe Servis iletişim adresini bularak onları aradım. Şubelerine götürmem gerektiğini söylemeleri üzerine süpürgeyi kendilerine teslim ettikten 2 gün sonra süpürgemi sorunsuz ve tamir olmuş bir şekilde geri ulaştırdılar.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com