Rowenta Servis Küçükyalı

Kurulmuş olduğumuz günden bu yana Rowenta Servis Küçükyalı olarak siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına elektrikli süpürge teknik servisi alanında güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Faaliyet alanımızdaki en son teklonojik cihazlar ve uzman kadromuz ile sizlere İstanbul’un Maltepe ilçesine bağlı Küçükyalı semtinde en iyi hizmeti vermekteyiz. Elektrikli süpürge teknik servisi olarak; müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olmamız, alanında uzmanlaşmış personellerden ulaşan profesyonel ekip ve uygulamış olduğumuz düşük fiyat politikası nedeniyle bizleri tercih edebilirsiniz.

Tüm bunların yanında güler yüzlü ekibimiz hizmetleri en doğru şekilde verirken vermiş olduğu hizmetlere 1 yıllık garanti de vermektedir. Eğer sizin de Rowenta marka süpürgenizin onarım veya yedek parça hizmetlerine ihtiyacı varsa bizlere ulaşabilirsiniz. Elektrikli süpürgelerinizin arıza çözümü için bizleri tercih ettiğiniz sürece hiçbir zaman sorun ya da sıkıntı yaşamazsanız.

Bizi daha önce tercih eden müşterilerimiz gibi sizler de en iyi hizmetten yararlanan ayrıcalıklı Rowenta süpürge kullanıcıları olacaksınız. İşinin ehli olan ekibimiz siz değerli müşterilerimize elektrikli süpürge alanında her daim hizmet vermeye hazır.


Rowenta Küçükyalı Servisi
Mağaza İstanbul Hilltown Avm
İletişim 0216 504 13 97
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Rowenta Servis Küçükyalı” üzerine 3 yorum

  1. Evimde Rowenta markasına ait RO7691EA Silence Force Cyclonic 4A+ 550 W modelli Toz Torbasız Süpürge kullanıyorum. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekme problemi yaşayınca Küçükyalı Rowenta Servis’e götürdüm ve makineye bakacaklarını söylediler. Ertesi gün arandığımda makinenin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırdım ve çok da memnun kaldım şu an makinem sorunsuz çalışıyor.

  2. Evimde 2 tane çocuğumun da olması sebebi ile evde yaptığım temizlik akşam üstü bozuluyor. Bu sebep ile temizliğe yardımcı olan aletlerimin en kaliteli ve kullanım performansının en yüksek olmasına dikkat ediyorum. Bu sebeple Rowenta Rain Force 2600 W Su Filtreli Süpürge kullanıyorum. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım bu süpürgemin geçen gün su filtresinin arızalanması sebebi ile Küçükyalı Rowenta Servis ile iletişime geçerek makineyi kendilerine teslim ettim ve ertesi gün problemi çözerek büyük mağduriyetimi uzun sürmeden giderdiler.

  3. Eski kullanmış olduğum farklı marka elektrikli süpürgem arızalanınca gerek internet üzerinden gerekse de eş dost tavsiyelerle birlikte uzun araştırmalar sonucu Rowenta marka elektrikli süpürge satın aldım. Satın almış olduğum 2016 senesinden bu yana geçen 5 senelik süreçte hiçbir sorun yaşatmayan süpürgem son 1 yıl içersinde 5 kez servise gitti. Her gittiği yerden onarıldı diyerek getiriliyor ama ertesi gün yine aynı, çekim gücü sıfır. En son teknik servis firmasını değiştirmem gerektiğini düşünerek internette bir araştırma yapıp Rowenta Servis Küçükyalı şubesi ile karşılaştım ve süpürgemi bir de onlar onardı. 3-4 ay oldu hala makinemde bir sorun olmaması sevindirici. Rowenta Servis Küçükyalı şubesini herkese öneririm.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com