“Rowenta Servis Yakacık” üzerine 3 yorum

  1. Yıllar önce satın alıp, uzun yıllardır kullanmış olduğum Rowenta marka elektrik süpürgem kullıyorken bir anda ateş çıkardı ve sonra kapandı. Açtığımda ise hiçbir şekilde elektrik gelmedi. Makinanın üst kapağını açıp, açma/kapama kolunun olduğu yeri kontrol kalemi ile kontrol ettim. Kolu çevirdiğimde elektrik geliyordu. Daha fazla bilgim olmadığı için Yakacık Rowenta Servis ‘ini aradım. Gelen ekip motorun yandığını ve değişim yapılması gerektiğini söyledi. Ben de yeni makine almamak adına uygun bir fiyata değişimini yaptırtıp sorundan kurtuldum.

  2. Elektrikli süpürge satın alırken uzun araştırmalar sonucu kaliteli ve uygun fiyatlı olması nedeniyle Rowenta markasını tercih etmiştim. Performasnı fiyatına oranla oldukça iyi. Ancak dün sabah makinemle temizlik yaparken birden yanık kokusu gelmeye başladı. Ben de motorun yanmasında korkarak makinemi kapattım. Şu an koronadan dolayı dışarı pek çıkmıyorum. İnternetten evimin yakınında servis ararken Yakacık Rowenta Servis yorumlarını gördüm. Konu hakkında bilgisi olan kimse varsa burdan cevaplayabilir mi? Sizce makinemi açıp kullanmaya devam etmeli miyim yoksa ilgili servise götürmeli miyim?

  3. Elektrikli süpürge satın alırken uzun araştırmalar sonucu kaliteli ve uygun fiyatlı olması nedeniyle Rowenta markasını tercih etmiştim. Performasnı fiyatına oranla oldukça iyi. Ancak dün sabah makinemle temizlik yaparken birden yanık kokusu gelmeye başladı. Ben de motorun yanmasında korkarak makinemi kapattım. Şu an koronadan dolayı dışarı pek çıkmıyorum. İnternetten evimin yakınında servis ararken Yakacık Rowenta Servis yorumlarını gördüm. Konu hakkında bilgisi olan kimse varsa burdan cevaplayabilir mi? Sizce makinemi açıp kullanmaya devam etmeli miyim yoksa ilgili servise götürmeli miyim?

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com