“Rowenta Servis Sarıgazi” üzerine 2 yorum

  1. Rowenta marka elektrikli süpürgemi yıllardır kullanırım. Yıllardır da hiçbir bakımını yapmadan kullanırım. Fakat yakın zamanda yüksek sesle çalışıyor diye Sarıgazi Rowenta Servis ‘ini aradım. Gelen ekip filtre değişimi gerektiğini söyleyip değişimi yaptılar ve her sene değiştirmem gerektiğini söylediler. Fakat şu zamana kadar hiçbir şekilde bakım yaptırmadığım halde bundan sonra neden her sene böyle bir bakım yapmam gerektiğini anlayamadım.

  2. Bir hayvansever olarak evimde birçok kedi ve köpek besliyorum. Hayvansever olduğum kadar titiz de olduğumdan dolayı temizliğe ekstra önem veriyorum. Bundan dolayı her temizlik ile alakalı elektronik eşyalarımın en kaliteli olmasına özen gösteriyorum. Elektrikli süpürge terihimi de Rowenta Rain Force 2600W Su Filtreli süpürgenden yana kullanmıştım. Uzun süredir hiçbir sorunuyla karşılaşmadığım süpürgemin geçen gün su filtresinde bir problem yaşadım. Titiz birisi olduğum için hemen Sarıgazi Rowenta Servis şubesine ulaştım. Bir gün içerisinde makinemin tamirini yapıp teslim eden teknik servis ekibine şükranlarımı sunuyorum.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com