“Rowenta Servis Çobançeşme” üzerine 2 yorum

  1. Kullanmaktan bir hayli memnun olduğum Rowenta marka süpürgemden 3 gün önce çalışırken sanki yokuş çıkıyormuş gibi zorlandığını belli eden garip bir ses çıkıyordu. Kapatıp 1 saat sonra tekrar açtığımda aynı ses gelmeye devam etti. Bunun üzerine internetten iletişim bilgilerine ulaştığım Çobançeşme Rowenta Servise durumu anlatmam üzerine süpürgeyi götürüp kendilerine teslim ettim. Kendileri anakartın yandığını söyleyerek oldukça yüksek bir meblağ söylediler tamir için. Aşağı yukarı fiyat skalsı nedir anakart değişiminin bilen var mıdır?

  2. Evimizde iki kedi bulunuyor. Eve kedi almak için annemi ikna ederken tek şartı beraberinde eve kaliteli bir süpürge almaktı ve bu yüzden de hemen isteğini yerine getirip süpürgede kendini kanıtlamış Rowenta markasının süpürgesini aldım. 5 senedir bizimle olan ve garantisi biten süpürgemiz geçenlerde birden açılmamaya başladı. Hangi servise gitsem çok maliyetli ve mantıksız olacağını söyleseler de en son bulduğum Çobançeşme Rowenta Servis bana 3 gün içerisinde tamir edip süpürgemi teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com