Rowenta Servis Erenköy

Kaliteli hizmet ve enerjiden tasarruf Rowenta markası için başarısındaki temel gereksinim olmuştur. Böylece tüketiciler satın aldıkları ürünlere her durumda güvenebilecekleri ortam oluşur. Rowenta yenilikçi ruhu sayesinde bu kadar başarılı bir marka haline gelmiştir. Bu durum bugün, ev ortamının rahatlığın ötesine geçmesi anlamına geliyor yani yenilenebilir enerji kaynakları yardımıyla daha fazla tasarruf sağlayan ve daha az tüketen cihazlar üretmek demektir.

Hizmet kalitesi Rowenta markasını, bulunduğu her ülkede rakiplerinden farklı kılan özelliklerinden biridir. Bunun sebebi sektördeki profesyonellerle olan ilişkilerden, her zaman güncel olarak bilgilendirilmeye duyulan ihtiyaçtan, mümkün olan en kısa sürede müşteri taleplerine cevap vermeye hazır olduklarından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle Rowenta, özel teknik servis firmaları dahil tüm teknik servis firmaları yüksek başarı oranıyla bilinmektedir.

Onlardan birisi olan Rowenta Servis Erenköy servisi size uzman kadrosu ile elektrikli süpürgenizin onarım, bakım ve yedek parça teminini yapmak üzere bir telefon kadar uzağınızda hizmet vermek için beklemektedir. İstediğiniz zaman iletişim bilgilerinden bize ulaşarak her türlü konu hakkında bilgi alabilir arıza bildirimi yapabilirsiniz


Rowenta Erenköy Servisi
Mağaza Bağdat Cad. Tefal Shop
İletişim 0216 411 53 78
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Rowenta Servis Erenköy” üzerine 2 yorum

  1. Uzun zamandır kullandığım kullanırken de herkese tavsiye ettiğim Rowenta marka row RO3751ta Compact Power cyclonic modelli süpürgem en son süpürmemden beri sürekli ince kesiksiz bir ses geliyor. Süpürgenin emiş gücünde hiçbir problem olmamasına rağmen kullanma isteğim bu ses yüzünden resmen kalmamıştı. Makineyi götürdüğüm Erenköy Rowenta Servis motordan kaynaklanan sesi gün içerisinde giderip makinemi bana teslim ettiler.

  2. 3 yıl önce aldığım Rowenta makinesine ait elektrikli süpürgemin çekim gücü baştakine göre zayıflayınca önce toz torbası kısmını değiştirdim fakat sorun hala devam edince Erenköy Rowenta Servis ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Genellikle bu problemin motordan kaynaklı olduğunu söyleyip eğer motordansa problemin biraz zor çözüleceğini söylemelerine rağmen ertesi gün sorunu çözüp makinemi bana teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com