“Rowenta Servis Şirinevler” üzerine 2 yorum

  1. Çalıştığım için evimizde işlerime yardımcı haftaiçi gelen bir abla var ama haftasonları kendim temizliğimi yapıyorum. Gene geçen ay haftasonu temizlik yaparken evi süpürüyordum ve birden makinenin motorundan yanık kokusu gelmeye başladı. Kapatıp biraz dinlendirip tekrar açmayı denedim ama koku devam edince Şirinevler Rowenta Servise durumu bildirerek makineyi götürdüm ve bana motorunun yandığını söylediler. 1 hafta sonra makineyi teslim almama rağmen gene aynı problemi yaşıyorum. Makineyi yapmadan bile geri gönderdiklerinden şüpheliyim benzer durum yaşayan varsa aydınlatabilir mi makinenin motorunun tamiri 1 haftada tamir olur mu?

  2. Evde yeni doğmuş bir bebeğim olduğu için süpürgemi ses çıkarmayan modeller arasında en iyisini araştırıp almaya karar verdim. Bunun üzerine uzun araştırmalar sonucunda aldığım Rowenta marka Silence Force RO8366 750 W modelli Toz Torbasız Süpürgemin geçen hafta temizlik esnasında bir yere çarpmam sonucu boru kısmı kırıldı. Garanti kapsamında olmadığı için Şirinevler Rowenta Servise götürdüm. Ertesi gün kırılan kısmı tamir edilmiş olarak makinemi bana teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com