Rowenta Servis Florya

Uzun yıllardır İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Florya semtinde siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına hizmet veren Rowenta Servis Florya, Rowenta markasına ait elektrikli süpürgelerin onarım alanında hizmet vermesinin yanı sıra yedek parça ve aksesuar tedariki konusunda da hizmetler veriyor. Tecrübeli, bilgili ve profesyonel ekip ile kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışını kendine ilke edinen firma, siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunamktadır.

Profesyonel ve alanında uzman kişilerce yetiştirilmiş ekibmiz siz değerli müşterilerimize kısa zaman içerisinde ulaşır, vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın onarım veya yedek parça temini işlemlerini en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapar. Teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adrese içerisinde Rowenta marka orjinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir. Eğer küçük bir arıza var ise adresinizde tamiri gerçekleştirilir. Ancak büyük bir arıza varsa süpürgeniz kendi yerimize götürülür. Kendi yerimizde tamir ettikten sonra adresinize geri getirilir.

Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmiyor, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da tamirat için garanti veriyoruz. Bu hizmete karşı uygun fiyat politikası uyguluyoruz. Siz de hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat arayışındaysanız Rowenta marka süpürgeniz ile ilgili teknik desteğe ihtiyaç duyulduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Rowenta Florya Servisi
Mağaza İstanbul Aqua Florya Avm
İletişim 0212 640 56 26
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Florya” üzerine 2 yorum

  1. Uzun zamandır çekim gücünde ve performansında hiçbir problem yaşamadığım Rowenta marka süpürgemin kablosunu otomatik saran düğmesinin 3 gün önce çalışmadığını fark ettim. Kablonun öylece ortalıkta dağınık kalması kabloyu ardından da makineyi bozacağını bildiğim için Florya Rowenta Servis ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Ertesi gün aradım ve 1 ay bekleyebileceğimi söylediler. 1 ay boyunca süpürgesiz bırakarak beni mağdur edecek firma keşke yedek parçayı ellerinde bulundurabilseydi.

  2. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Rowenta marka süpürgemden geçen gün evi temizlerken yanık kokusu gelir gelmez fişten çektim ve internette araştırma yaptım. Servise götürmem gerektiğine karar verince Florya Rowenta Servis ile iletişime geçerek onlara makinemi teslim ettim. Makinemin motorunun yandığını ve en az 1 ay tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 2 hafta içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Her seferinde memnuniyetle kullandığım bu servise gönül rahatlığıyla probleminiz olduğunda başvurabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com