“Rowenta Servis Şehremini” üzerine 2 yorum

  1. Ülkemizde oldukça köklü bir marka olan Rowenta markasını duymayan yoktur herhalde. Biz de bu tanınırlığından yola çıkarak elektrikli süpürge tercihimizi Rowenta markasından yana kullandık. Gerçekten de tanınırlığının hakkını sonuna kadar veren bir marka. Fakat yakın geçmişte elektrikli süpürgemiz çalışmamaya başladı. Ne yaptıysak da çalıştıramadık. Hemen Şehremini Rowenta Servis ‘ini aradık. Gelen ekip kartın yandığını ve değişim gerektiğini söylediler. Biz ed performasından memnın kaldığımız için yeni bir elektrikli süpürge almak yerine kart değişimini onayladık. Şu an sorunsuz çalışmaya devam ediyor.

  2. Yaklaşık olarak 7 senedir kullanmakta olduğum Rowenta markasına ait elektrikli süpürgemin çekim gücü konusunda herhangi bir şikayetim olmamasına karşın çıkardığı gürültü çok rahatsız edici olduğu için servise götürmem gerekiyordu. Çünkü aşırı derecede bir gürültü çıkarıyordu. Ben de artık dayanamadım ve süpürgemi Şehremini Rowenta Servis şubesine götürdüm. Şikayetimi anlatınca hemen makinenin haznesindeki filtreyi değiştirip sorunumu çözen ekip oldukça güleryüzlü ve profesyoneldi.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com