“Rowenta Servis Denizköşkler” üzerine 2 yorum

  1. Kullanmış olduğumuz Rowenta marka süpürgemizin fiş yerinde arıza meydana geldi. Fiş yerinden çıkmadığı çalıştıramadığımız süpürgemizi hiçbir şekilde kullanamıyorduk. Bu yüzden en kısa sürede sorunumuz çözülmeliydi. Vakit kaybetmeden hemen Denizköşkler Rowenta Servis ‘ine ulaştık. Gelen ekip parçanın kalmadığını bu yüzden sıfır parça için sipariş vermeleri gerektiğini söyledi. Şanslıydık ki ertesi gün sipariş ellerine ulaştı ve parça değişimini sağladılar.

  2. 2003 senesinde evlendiğimden beri evimde Rowenta marka elektrikli süpürgesi kullanıyorum. O kadar senedir büyük bir memnuniyetle kullanıyorum ki bana hiçbir sorun çıkarmayan süpürgemi eş dosta da tavsiye ediyordum. Ancak yakın zamanda süpürgem tozları alamıyordu. Biraz baktığımda ise başlık ile tutacak arasında kalan hortumun delik olduğunu farkettim. Ben de hemen Denizköşkler Rowenta Servis şubesine ulaştım. Çok kısa sürede eski hortumu, yeni hortumla değiştirerek süpürgeyi sorunsuz bir şekilde teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com