Rowenta Servis Alibeyköy

Günümüz teknolojisinin en önemli ürünlerinden birisi de hiç şüphesiz elektrikli süpürgelerdir. Kısa süre içerisinde temizlik ihtiyacını kolay yoldan gideren süpürgeler neredeyse her evin olmazsa olmaz konumuna gelen eşyalardan birisine dönüşmüştür. Fakat her elektronik ürün gibi elektrikli süpürgeler de zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Bu noktada kullanıcılar için işinde profesyonelleşmiş kaliteli bir teknik servis hizmeti sunan firma ihtiyacı oluşur.

Rowenta Servis Alibeyköy olarak siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarının karşılaştığı her türden sorunu en hızlı ve en kaliteli bir şekilde gideriyoruz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz arıza kaydını oluşturmanızın hemen ardından adresinize geliyor. Eğer onarabilirse adresinizde onarıyor, arıza büyük ise süpürgenizi kendi yerimize götürüp, orada onarımını gerçekleştirdikten sonra tekrar kendimiz adresinize getiriyoruz. Üstelik vermiş olduğumuz hizmete de 1 yıl süreyle garanti süresi veriyoruz.

Eğer sizin de Rowenta marka süpürgenizde herhangi bir sorun var ise gönül rahatlığıyla tecrübeli ve deneyimli ekibimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına hizmet vermeye daima hazır.


Alibeyköy Rowenta Servisi
Telefon: 0216 622 65 06
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Rowenta Servis Alibeyköy” üzerine 3 yorum

  1. Yaklaşık 3 yıl önce Rowenta Air Force dikey kablosuz süpürge aldım. Performans olarak gerçekten beklediğiminin üstüne bir performans sergiledi. Fakat yakın zamanda birden çalışmamaya başladı. Elektrikli süpürge bir evin olmazsa olmazı, bu yüzden de vakit kaybetmeden Alibeyköy Rowenta Servis ‘e ulaştım. Gelen yetkililer bataryanın bittiğini ve değişim yapılması gerektiğini belirterek bir fiyat verdiler. Birkaç yere de sorup soruşturduktan sonra en iyi fiyat verenin Alibeyköy Rowenta Servis olduğuna kanaat getirip onlara yaptırdım. Şu an sorunsuz bir şekilde süpürgem çalışmaya devam ediyor.

  2. Alibeyköy‘de bulunan eğitim kurumumuzda Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıyorduk. Eğitim kurumlarına ara verilmesi sebebi ile biz de okulumuzda tadilat yapmıştık. Tadilat sonunda temizlik yaparken muhtemelen bir çiviyi çekmek isterken süpürgenin hortumu çatladı. Hemen yakınımızda bulunan Alibeyköy Rowenta Servis şubesi ile irtibata geçip adreslerine gittim. Kısa süre içerisinde hortumu değiştiren teknik servis ekibi gerek fiyatı gerekse de gösterdikleri ilgiyle kesinlikle herkese tavsiye edeceğim bir ekibe sahip.

  3. Uzun seneler boyunca dünya çapında oldukça bilinen popüler bir elektrikli süpürge markasını kullanıyordum. Fakat neredeyse düzenli olarak her ay farklı farklı arızalar çıkarınca en son o süpürgemi çöpe atıp Rowenta marka elektrikli süpürge aldım. İlk senelerde kullanmaktan bir hayli memnun olduğum Rowenta marka süpürgem, geçtiğimiz gün çalışırken sanki bir araba yokuş çıkıyormuş gibi zorlandığını belli eden garip bir ses çıkarıyordu. Kapatıp 1 saat sonra tekrar açtığımda aynı ses gelmeye devam etti. Bunun üzerine internetten iletişim bilgilerine ulaştığım Rowenta Servis Alibeyköy şubesine durumu anlatmam üzerine adresime gelip süpürgemi götürdüler. Kendileri anakartın yandığını söyleyeyip kısa bir süre içerisinde tamirini gerçekleştirip beni süpürge derdinden kurtardılar.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com