“Rowenta Servis Samandıra” üzerine 2 yorum

  1. Evimde uzun yıllar boyu kullanmış olduğum Rowenta marka elektrikli süpürgemin yakın geçmişte bir sorunu oldu. Süpürge başlığı yerle temas halindeyken zemin ve halı düğmesi mandalı geçiş yapmıyor. Bunun için başlığı havaya kaldırmam gerekiyor. Bu da haliyle sürekli yaşanınca zahmetli bir hal alıyor. Bu yüzden ben de Samandıra Rowenta Servis ‘ine ulaştım. Arızanın giderilmesi için başlığın değişmesinin gerektiğini söyleyen ekip değişimş yaptı ve sorunum çözüldü.

  2. Yaklaşık 10 senedir Rowenta marka elektrikli süpürgesini kullanıyorum. 10 senelik süreçte performansından çok memnun olmamın yanı sıra hiçbir arızası ile karşılaşmayarak performansını kanıtladı. Ancak geçtiğimiz hafta birden bire makinemin emiş gücünde düşüklük olduğunu farketmem üzere Samandıra Rowenta Servis numarasını bularak kendilerini aradım. Makinenin motorunda problem olduğunu söyleyen teknik servis ekibi tamir etmeye deneyeceklerini, eğer tamir mümkün olmazsa değişim yapacaklarını söylediler. Tam umudu kesmişken ertesi gün tamir ettiklerini söylemek için arayan ekip beni mağdur etmediler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com