“Rowenta Servis Bebek” üzerine 2 yorum

  1. Eski elektrikli süpürgemin beyni arızalandığı için yeni bir süpürge arayıiına girmiştik. Komşumun tavsiyesi üzerine Rowenta marka elektrikli süpürge satın aldık. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan süpürgem daha sonra süpürme esnasında borunun tık tık diyerek içe doğru giriyordu. Bu da oldukça zorluk çıkarıyordu. Aramış olduğum Bebek Rowenta Servis teleskopik boruda sorun olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini söylediler. Biz de vakit kaybetmeden kendilerinden değişimi yapmalarını istedik. Değişim yapıldıktan sonra süpürgem sorunsuz çalışmaya devam etti.

  2. 3-4 ay önce ev değiştirirken süpürgemi de değiştirmek isteyip Rowenta Silence Force sessiz elektrikli süpürge satın almıştım. İlk zamanlar oldukça sessiz çalışan elektrikli süpürgem daha sonraları yoğun bir gürültüyle çalışmaya başladı. İlk başlarda bu durumu umursamasam da daha sonra internetten baktığım yorumlarda bu durumla karşılaşıldığını gördüm. Sessiz diye aldığım makinemin gürültülü çalışması canımı sıkmaya başladı. Ben de bundan dolayı makinemi Bebek Rowenta Servis ile iletişime geçerek onlara götürdüm. Makinemin motorunda arıza olduğunu söyleyen ekip 3 gün içerisinde tamirini yapıp makinemi bana teslim ederek çocuklu evimde beni mağdur etmediler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com