Rowenta Servis Ortaköy

Rowenta Servis Ortaköy olarak uzun senelerden bu yana siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına onarım ve yedek parça temini alanında en doğru ve en kaliteli hizmeti veriyoruz. Alanında uzmanlaşmış profesyonel teknisyenlerden oluşan kadromuz elektrikli süpürgenize ait oluşan herhangi bir teknik destek ihtiyacını en hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlamaktadır.

Firma olarak vizyonumuzu; siz değerli müşterilerimize serviste sonuç odaklı hizmet vermek, uluslararası standartlarda kaliteli servis hizmetini vermek, sektörün gelişmesini sağlamak, hızlı ve etkin çözüm üretmek, müşteri memnuniyetini sağlamak, sektöre yön veren firma olmak şeklinde sıralayabiliriz. Ayrıca firma olarak misyonumuzu da; yüksek hizmet kalitesini standart kılmak, müşterilerimizin beklentilerine uygun çalışmak, teknoloji ile birlikte gelişmek, teknik kadronun gelişimine destek olmak, tüketici haklarını korumak, güven duyulan bir marka olmak, kaliteli yaşam ve konfor sağlamak şeklinde sıralayabiliriz.

Eğer sizin de Rowenta marka elektrikli süpürgenize ait herhangi bir teknik servis ihtiyacı var ise gönül rahatlığıyla bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan teknik servis ekibimiz siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına hizmet vermeye daima hazır.


Ortaköy Rowenta Servisi
Telefon: 0216 473 11 52
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Rowenta Servis Ortaköy” üzerine 2 yorum

  1. Senelerdir Rowenta maka elektrikli süpürge kullanıyorum. Hatta bir önceki kullandığım elektrikli süpürge de Rowenta markaydı. Çok uzun yıllar kullanmıştım ve ömrünü doldurmuştu parça değişimi yapmak yerine yine aynı markanın yeni modelini satın almıştım. Bu süpürgemden de oldukça memnunum fakat geçen gün durduk yere çalışırken ıslık sesi gibi bir ses çıkarmaya başladı. Kapatıp açtım ama hala ıslık sesi gelmeye devam ediyor. Performansında herhangi bir eksiklik yaşatmasa da ses oldukça rahatsız edici. Herhangi bir yere göstermedim. Bunun sebebini bilen varsa aydınlatabilir mi?

  2. Yeni eve taşındığım sıralar sessiz de bir süpürge aramam sebebi ile Rowenta Silence Force sessiz elektrikli süpürge satın almıştım. İlk zamanlar oldukça sessiz çalışan elektrikli süpürgem daha sonra yoğun bir gürültüyle çalışmaya başladı. İlk başlarda bu durumu umursamasam da sessiz diye aldığım makinemin gürültülü çalışması canımı oldukça sıkmaya başladı. Ben de bundan dolayı makinemi muhteşem yorumları ile ün salmış Ortaköy Rowenta Servis ile görüşerek onlara götürdüm. Makinemin motorunda arıza olduğunu söyleyen ekip 3 gün içerisinde tamirini yapıp makinemi bana teslim etti.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com