“Rowenta Servis İkitelli” üzerine 2 yorum

  1. Yaklaşık 5 yıl önce satın aldığım Rowenta şarjlı dikey süpürgem arızalandı. Bulunduğum muhitte hiçbir özel servis bulamayınca son çare olarak İkitelli Rowenta Servis ‘ine ulaştım. Alttaki üçgen fırça kısmınd arıza olduğunu tespit eden teknik servis ekibi parça değişimi gerektiğini, fakat şu an farklı renk olduğunu eğer bir müddet beklersem aynı renkten bulacaklarını belirttiler. Kendim görselliğe pek önem biri olmadığım için hiç renge takılmadan farklı renkte de olsa problem olmayacağını söyledim ve farklı renkli olanla değişimini yaptılar. Şu an süpürgem sorunsuz bir biçimde çalışmaya devam ediyor.

  2. Büyük bir memnuniyetle yaklaşık 6 senedir kullanmakta olduğum Rowenta marka süpürgemin başlığı ile hortumu arasındaki parça geçtiğimiz günlerde önce çatladı arkasından da kırıldı. Ben de bu şekilde süpürge hava aldığı ve süpürgeyi kullanamadığım için hemen İkitelli Rowenta Servis ile telefonla iletişime geçip adreslerine gittim. Ertesi gün ise önce sorun bildireceklerini düşündüğüm aramalarında süpürgeyi tamir ettiklerini söyleyince çok şaşırdım. Gönül rahatlığı ile süpürgenizi emanet edebileceğiniz bir servis.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com