Rowenta Servis Kurtköy

Faaliyete geçtiğimiz günden bu yana geçen süreç içerisinde Rowenta Servis Kurtköy olarak siz değerli müşterilerimize en profesyonel ve hızlı bir şekilde teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bilindiği üzere gelişen teknoloji ile birlikte elektrikli süpürgeler artık her evin olmazsa olmaz demirbaşları arasında yerini alıyor.

Kullanıcıları hem fiziksel manada hem de zaman açısından büyük bir külfetten kurtaran elektrikli süpürgeler insanlar için büyük bir avantaj sağlıyor. Ancak bu eşyalar zaman zaman bazen kullanıcı kaynaklı bazen de başka nedenlerden dolayı arızalanabiliyor. Bu da kullanıcı için hızlı ve güvenilir bir teknik servis ihtiyacı doğuruyor. Tam da bu noktada Rowenta Servis Kurtköy olarak siz değerli müşterilerimize ait Rowenta marka elektrikli süpürgelerinizde onarım ve yedek parça işlerinde en hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmet herkesin hakkıdır mottosuyla çıkmış olduğu yolda sayısız onarım ve yedek parça değişim işleri gerçekleştiren firmamız birçok müşterimizden olumlu geri dönüşler almıştır. Bu nedenle firmamız, müşterilerin komşularına ve yakınlarına tavsiye ettiği teknik servis konumuna gelmştir. Alanında uzmanlaşan kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten büyük keyif alır.

Uygun fiyat ile kaliteli hizmeti tek çatıda altında birleştiren firmamızda hizmet almak ayrıcalıktır. Sizin de Rowenta marka elektrikli süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorununuz var ise bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşan teknisyenlerden oluşan kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazır. Unutmayın kaliteli hizmet herkesin hakkıdır.


Rowenta Kurtköy Servisi
Mağaza Homecity AVM
İletişim 0216 514 95 94
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Rowenta Servis Kurtköy” üzerine 3 yorum

  1. 2 hafta önce evimizde kullandığımız Rowenta marka-18 v 8545 modelli şarjlı el süpürgemizin batarya kısmının bozulması üzerine Kurtköy Rowenta Servise götürdük ve bize bataryanın değişiminin kısa süre içerisinde sağlanabileceğini söylediler. 3 gün sonra servise gitmeden ev adresimize değişmiş olarak bataryayı gönderdiler. Şu an şarjlı el süpürgemiz sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

  2. Büyük bir memnuniyetle yaklaşık 5 senedir kullanmakta olduğum Rowenta markasına ait elektrikli süpürgemin başlığı ile hortumu arasındaki parça geçtiğimiz günlerde önce çatladı ve hata bende olacak ki bu şekilde kullanmaya devam edince çatlak olan kısım da kırıldı. Ben de bu şekilde süpürgeyi kullanamadığım için Kurtköy Rowenta Servis ile telefonla iletişime geçip adreslerine süpürgemi teslim ettim. Ertesi gün ise önce sorun bildireceklerini düşündüğüm aramalarında süpürgeyi tamir ettiklerini söyleyince çok şaşırdım. Gönül rahatlığı ile süpürgenizi emanet edebileceğiniz bir servis.

  3. Kurtköy semtinde bir hukuk büromuz var. Gelen giden çok olduğu için büromuzun temizliğine fazladan önem veriyoruz. Bu yüzden kullanmış olduğumuz temizlik ekipmanları oldukça önem arz ediyor. Bu yüzden sahibi olduğum hukuk büromuzda Rowenta marka toz torbasız süpürge kullanıyoruz. Geçen hafta ofisteki en küçük bir toz tanesini bile çekemeyecek duruma geldiği için Rowenta Servis Kurtköy şubesine götürdüm ve süpürgemle ilgileneceklerini söylediler. 2 gün geçmeden ilgili teknik servisi tarafından aranıp süpürgemin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırdım ve çok da memnun kaldım. Şu an makinem sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Sorunsuz ve hızlı hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com