Rowenta Servis İçerenköy

Rowenta Servis İçerenköy şubemizde asla kalitemizden şaşmıyoruz. Hiç şüphe duymadan söyleyebiliriz ki temizlik herkesin en büyük ihtiyaçlarındandır. Bu durumda da elektrikli süpürgeler dönemin en teknolojik ve pratik çözümlerden birisidir. Hem ev hem de iş yerlerimizde temizlik konusunda bizlerin en büyük yardımcısı olan elektrikli süpürgeler birer elektronik eşyadır ve her elektronik eşya gibi elektrikli süpürgeler de zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir. Elektrikli süpürgelerde yaşanan arıza sonucunda kullanıcılar için işini düzgün yapan bir teknik servis ihtiyacı oluşur.

Tam da bu noktada devreye giren ekibimiz işinin ehli, bu alanda yıllarca çalışarak başarısını kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır. Bizlerle iletişime geçip arıza kaydını oluşturduğunuz taktirde ilk olarak adresinize geliyoruz. Arızayı yerinde tespit ettikten sonra ilk olarak yerinizde onarmayı deniyoruz. Fakat arıza büyük ise süpürgenizi kendi yerimize götürüp, onarımını yaptıktan sonra tekrar kendimiz adresinize teslim ediyoruz.

Teknik ekibimizle birlikte siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için bir telefon uzağınızdayız. Tamirat esnasında değişimini gerçekleştirdiğimiz parçalara bir yıl geçerli garanti veriyoruz. Pazar günleri hariç haftanın her günü bizler sizin için buradayız


Rowenta İçerenköy Servisi
Mağaza Ataşehir Servis
İletişim 0216 455 38 00
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis İçerenköy” üzerine bir yorum

  1. 3 gün önce Rowenta marka makinemin toz torbasını temizlerken 2 yaşındaki oğlum üzerine su döktü. Her ne kadar kurutsam da sanırım yetersiz gelmiş olacak ki 2 gün beklettikten sonra makineye geri koyup çalıştırdığımda yanık kokusu gelince fişten çektim ve derhal makinemi İçerenköy Rowenta Servisine götürdüm. Makinenin içini kontrol ettikten sonra toz torba haznesine bakım yaparak değiştirdiler ve şu an makinem sorunsuz çalışıyor.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com