Rowenta Servis Körfez

Rowenta markasının başarısındaki temel gereksinim hiç şüphesiz kaliteli hizmet ve enerjiden tasarruf etmek olmuştur. Böylece kullanıcılar için satın almış oldukları ürünlere her durumda güvenebilecekleri bir ortam oluşur. Rowenta yenilikçi ruhu sayesinde bu kadar başarılı bir marka haline gelmiştir. Bilindiği üzere en çok rağbet gören ve bilinen ürünü de elektrikli süpürgelerdir. Bu nedenle birçok ev ve işyerinde Rowenta marka elektrikli süpürge kullanılmaktadır.

Fakat elektrikli süpürgeler de birer elektronik cihazlardır. Bu yüzden zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir. Bu arızaların daha büyük sorunlara yol açmaması için mutlaka kullanıcı müdahalede bulunmadan teknik servis hizmetinden yardım talebinde bulunulmalıdır. Ancak elektrikli süpürgenizin sağlıklı olarak onarılması için işinde uzman olmuş bir servisten destek alınılmalıdır.

Onlardan birisi olan Rowenta Servis Körfez servisi size uzman kadrosu ile elektrikli süpürgenizin onarım, bakım ve yedek parça teminini yapmak üzere bir telefon kadar uzağınızda hizmet vermek için beklemektedir. İstediğiniz zaman iletişim bilgilerinden bize ulaşarak her türlü konu hakkında bilgi alabilir arıza bildirimi yapabilirsinizz

Körfez Rowenta Servisi
Telefon:850 495 06 21
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Rowenta Servis Körfez” üzerine bir yorum

  1. Evimizde uzun yıllardır Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Teknik olarak performansından oldukça memnunuz. Hatta çekim gücü olarak diğer marka süpürgelerin birkaç gömlek üstü olduğunu kabul ediyorum. Fakat bunun yanı sıra malzeme kalitesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çünkü eşim evi süpürürken tam tutulan yeri ile gövdesinin tepesinin olduğu yer kırıldı. Bu şekilde kullanmak da mümkün değildi. Bundan dolayı hemen Rowenta Servis Körfez şubesi ile iletişime geçtik. Oldukça güler yüzlü ve anlayışlı olan ekip kısa süre içerisinde yanında aksesuarla adresimize geldi. Her ne kadar çok kısa bir süre içerisinde Rowenta Servis Körfez şubesi sorunumuzu çözmüş olsa da malzeme kalitesi olarak Rowenta markası tarafımızca sınıfta kaldı.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com