Rowenta Servis Kartepe

Rowenta markası ülkemizde ve dünya genelinde oldukça kaliteli ürünler üreten markaların başında geliyor. Bilindiği üzere üretmiş olduğu kaliteli ürünlerin başında da elektrikli süpürgeler geliyor. Bu nedenle Rowenta marka elektrikli süpürgeler birçok evin tercih etmiş olduğu markaların başında gelmektedir. Fakat bakıldığında elektrikli süpürgeler birer elektronik eşyadır ve her elektronik eşya gibi elektrikli süpürgeler de arızalanabilmektedir. Burada da kullanıcı elektrikli süpürgesinin sağlığı için mutlaka kaliteli bir teknik servis hizmeti almalıdır.

İşte biz tam da bu noktada devreye giriyoruz. Rowenta Servis Kartepe olarak sizin bir telefonunuzla size yardım edebileceğimiz en kısa sürede evinize gelip elektrikli süpürgenizin en sağlıklı şekilde tamirini yapıyoruz. Üstelik vermiş olduğumuz teknik servis hizmetinde ya da parça değişim söz konusu olduysa size 1 yıl sürecek garanti veriyoruz.

Sizin de Rowenta marka elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana gelmiş ise hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sadece ve sadece Pazar günleri hizmetinde değiliz. Onun dışındaki 6 gün hizmetinizdeyiz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan teknik servis ekibimiz siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına daima hizmet vermeye hazır.

Kartepe Rowenta Servisi
Telefon:850 259 80 62
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Rowenta Servis Kartepe” üzerine bir yorum

  1. Kocaeli Kartepe ilçesinde bulunan bir kamu kurumunda müdür olarak görev yapıyorum. Pandemi ve diğer nedenlerden dolayı işlerim oldukça yoğun geçiyor. Bundan dolayı da haftanın belirli günlerinde evime temizlik için yardımcı bayan geliyor. Geçen gün evime gelen yardımcı bayan evi süpürürken Rowenta marka süpürgemi yanlışlıkla duvara çarptı ve başlığı kırıldı. Kendisi hemen telaşlandı. Ben de kendisine endişelenecek bir şey olmadığını söyledim ve daha önce de kendilerinden hizmet aldığım Rowenta Servis Kartepe ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime yanında yeni başlıkla gelen teknik servis ekibi kısa süre içerisinde parça değişimini yaparak sorunu ortadan kaldırdı. Hem hızlı hem de kaliteli hizmet için teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com