Rowenta Servis Yahyakaptan

Ev ya da iş yerlerinde kullandığımız elektrikli süpürgeler, temizlik ihtiyacını karşılamak için kullanılan ve zaman ve enerji açısından da tasarruflu bir cihazlardır. Gelişen teknoloji ile birlikte artık neredeyse herkesin evlerinde kullandığı, hayatımızda büyük yer kaplayan, önemli bir üründür. Bu yüzden arızalanması büyük aksaklıklara neden olacağı için kimse arızalanmasını istemez. Fakat sonuç olarak elektrikli süpürgeler elektronik eşya olduğu için zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir.

Biz Rowenta Servis Yahyakaptan şubesi olarak Rowenta marka süpürgenizde yaşanan her arıza ya da parça değişimi ihtiyacı için sizlere hizmet veriyoruz. Taktığımız her bir parçaya 1 yıl geçerli garanti veriyoruz. Bizler işinde başarısını bu alandaki yıllarında kanıtlamış, profesyonel, deneyimli teknik elemanlarımızla elektrikli süpürgenizin parça değişimi, bozulma gibi durumlarında elimizden geleninin en iyisini yapmak için Pazar günü harici haftanın her günü bir telefon uzağınızdayız.

Biz işimizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve kaliteli işçiliği her zaman için ön planda tutuyoruz. Elektrikli süpürgenizin kaliteli ve sorunsuz çalışır devam etmesi ve aklınızda şüphe kalmaması için teknik ekibimizle birlikte buradayız. Siz de kaliteli hizmeti hem uygun fiyata hem de hızlı bir şekilde almak istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçin.

Yahyakaptan Rowenta Servisi
Telefon:850 446 00 34
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30
Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com