İstanbul

Rowenta Servis Kaynarca

Elektrikli süpürgeler, hemen hemen her gün kullandığımız, bizlere temizlik açısından büyük kolaylıklar sağlayan bir elektronik eşyadır. Oldukça pratik olmasının yanı sıra kişilere hem zamandan hem de enerjiden kazanç sağlamasından dolayı birçok ev ve iş yerinde tercih edilen eşyaların başında gelmektedir.

Fakat çok sık kullanılan elektronik eşyaların da arıza yapması kaçınılmaz olacağı için Rowenta Servis Kaynarca firması olarak Rowenta marka süpürgenizde yaşanan herhangi bir arıza çözümü ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınınızdayız. Bunun yanı sıra elektrikli süpürgelerinizin yedek parça veya aksesuar ihtiyaçlarında da gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Elektrikli süpürgenize ait her türden onarım, bakım ve yedek parça işlemini yapan firmamız Kaynarca bölgesinde yüksek kalite ve uygun fiyata elektrikli süpürge teknik servis hizmeti veren bir firmadır.

Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizden aldığınız hizmetten memnun kalacağınızı ve uygun çözümlerimiz ile pratik bir şekilde mevcut arızalarınızı çözümleyerek kısa sürede mağduriyetinizi gidereceğimizin garantisini veriyoruz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan teknik servis ekibimizden teknik destek almak için hemen bizlerle iletişime geçin.

Rowenta Kaynarca Servisi
Mağaza İstanbul Viaport Avm Outlet
İletişim 0216 696 10 26
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

2 Yorum

  • Reply
    Nilüfer

    1 ay önce Rowenta marka RO8221 Model elektrik süpürgemizi çekim gücünün düşük olması sebebiyle Kaynarca Rowenta Servis ile iletişime geçerek onlara teslim ettik. Filtresinin değişeceğini ve bakımının yapılacağı söylenmesine rağmen üzerinden 3 hafta geçti ve hala süpürgemizi geri teslim alamadık. Servisi arayıp sorduğumuzda ise yedek parçasının yurtdışından geleceği söylenerek oyalanıyoruz. Bir daha asla bu servisi kullanacağımı sanmıyorum.

  • Reply
    Filiz

    Bir hayvansever olarak evimde kedi ve köpek besliyorum. Hayvansever olduğum kadar titiz de olduğumdan dolayı temizliğe ekstra önem veriyorum. Bu sebeple de temizlik ile alakalı tüm elektronik eşyalarımın en kaliteli olmasına özen gösteriyorum. Elektrikli süpürge tercihimi de uzun araştırmalar sonucu Rowenta Rain Force 2600W Su Filtreli süpürgenden yana kullanmıştım. Uzun süredir hiçbir sorunuyla karşılaşmadığım süpürgemin geçen gün su filtresinde bir problem yaşadım. Hemen Kaynarca Rowenta Servis şubesine ulaşarak durumu bildirdim. Bir gün içerisinde makinemin tamirini yapıp teslim eden bu teknik servisi herkese öneriyoruz.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır