Rowenta Servis Kavacık

Rowenta markası elektrikli süpürge denilince ilk akla gelen markalardan birisi ve uzun yıllardır elektrikli süpürge ürünlerini üretmekte ve bu alanda kendini kanıtlamış bir markadır. Fakat her marka gibi Rowenta marka elektrikli süpürgeler de zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir. Bu noktada mutlaka işinde profesyonelleşmiş bir teknik servise danışılmalıdır.

Onlardan birisi olan Rowenta Servis Kavacık şubemiz bugün, uzman, güvenilir ve organize teknisyenleri ile donatılmış haftanın neredeyse her günü sizlere hizmet vermek için hazırdır. Rowenta uzmanları minimum enerji tüketimi için yasal gereklilikler, güvenli ve verimli sistemler ile en yüksek hizmet düzeyi, uygunluğunu garanti eder. Bu bağlamda servisimizi kullanan müşterilerin de geri dönüşü oldukça olumlu olduğunu bildirmek isteriz.

Ekibimiz ve şubemiz, size uzman kadrosu ile elektrikli süpürgelerin onarım ve yedek parça teminini yapmak üzere bir telefon kadar uzağınızda hizmet vermek için beklemektedir. İstediğiniz zaman iletişim bilgilerinden bize ulaşarak her türlü konu hakkında bilgi alabilir arıza bildirimi yapabilirsiniz. Her türlü onarım ve yedek parça hizmeti veren servisimizden oldukça memnun kalacağınızı garanti eder sorununuzu çözeceğimizin teminatını vereceğimizi bildirmek isteriz.


Rowenta Kavacık Servisi
Mağaza Beykoz – Tam Teknik
İletişim 0216 537 81 20
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Kavacık” üzerine 3 yorum

  1. Uzun yıllardır kullandığım Rowenta markasına ait süpürgemi geçen gün çalıştırırken makinemden dışarıya toz çıkmaya başladı ve makinemin motorunun ısındığını fark ettim. Fişten çıkarıp hemen Kavacık Rowenta Servise götürdüm ve bana motorundan kaynaklanan arızanın 1 haftadan önce tamirinin mümkün olmadığını söylediler. Üzerinden 2 hafta geçti hala problem çözülemedi, bu servisi asla önermiyorum hem ilgisiz hem bilgisizler.

  2. Evimde Rowenta markasına ait RO7691EA Silence Force Cyclonic 4A+ 550 W modelli Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kullanıyorum. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekme problemi yaşayınca Kavacık Rowenta Servis’e götürdüm ve makineye bakacaklarını söylediler. Ertesi gün aradıklarında ise makinenin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırdım ve çok da memnun kaldım şu an makinem sorunsuz çalışıyor.

  3. Çok uzun senelerden beridir çok büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Rowenta marka elektrikli süpürgemin kablosunun en baştan beri çok ince ve kalitesizdi. Bu durum başta beni rahatsız etse de uzu süre kullanınca herhalde normaldir diyerek pek önemsemedim. Fakat aradan geçen 4 yılın ardından kablonun ince ve kalitesiz olmasından dolayı önce makine ile bağlantı kısmı incelerek temassızlık problemi oldu ve ardından da kablo koptu. Bunun üzerine Rowenta Servis Kavacık şubesini arayarak şikayetimi dile getirdim. Kısa bir süre sonra adresime gelip daha kaliteli bir kablo ile sorunumu çözdüler. Kaliteli hizmetin yanında hız konusunda da beni şaşırtan servise teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com