Rowenta Servis Dudullu

Rowenta markasının başarısındaki en büyük sır hiç şüphesiz güvenilirlik ve hizmet olmuştur. Böylece tüketiciler satın aldıkları ürünlere her durumda güvenebileceklerdir. İşte Rowenta markası bu yenilikçi ruhu sayesinde bu kadar başarılı oldu. Bu durum bugün, ev ortamının rahatlığın ötesine geçmesi anlamına geliyor yani yenilenebilir enerji kaynakları yardımıyla daha fazla tasarruf sağlayan ve daha az tüketen cihazlar üretmek demek oluyor. Fakat ne yazık ki her marka gibi zaman zaman Rowenta marka elektrikli süpürgelerde de arızalar çıkabiliyor.

Biz de tam bu noktada devreye giriyoruz. Rowenta Servis Dudullu olarak sizin bir telefonunuzla size yardım edebileceğimiz en kısa sürede evinize gelip elektrikli süpürgenizin tamirinizi yapıyoruz. Üstelik parça değişim söz konusu olduğunda size 1 yıl sürecek garanti veriyoruz.

Sizin de Rowenta marka elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana gelmiş ise hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sadece ve sadece Pazar günleri hizmetinde değiliz. Onun dışındaki 6 gün hizmetinizdeyiz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan teknik servis ekibimiz siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına daima hizmet vermeye hazır. Bu yüzden gözünüz kapalı bize ve elemanlarımıza güvenebilirsiniz.


Rowenta Dudullu Servisi
Mağaza İstanbul – Meydan Avm
İletişim 0216 650 27 03
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Dudullu” üzerine bir yorum

  1. 2 hafta önce kullanmakta olduğum Rowenta marka süpürgemin daha öncesine göre emiş gücünün zayıfladığını fark ettim. Makinenin filtre kısmını temizledim ve toz torbasını değiştirdim. Buna rağmen problemi çözemeyince Rowenta Dudullu Servisi çağırdım. Kendi yapmış olduğum temizliğin yetersiz kaldığını söyleyip teknik bakım yaparak makinemin eski çekim gücüne dönmesini kısa sürede sağlamış oldular.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com