Rowenta Servis Etiler

Elektrikli süpürgeler, temizlik ihtiyacını karşılamak için ev ya da iş yerlerinde kullanılan ve zaman ve enerji açısından da tasarruflu bir cihazdır. Bu dönemde neredeyse herkesin evlerinde kullandığı, hayatımızda büyük yer kaplayan, önemli bir üründür. Bu ürünün bozulmasını da kimse istemez. Fakat sonuç olarak elektrikli süpürgeler elektronik eşya olduğu için zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir.

Biz Rowenta Servis Etiler şubesi olarak taktığımız her bir parçaya 1 yıl geçerli garanti veriyoruz. Bizler işinde başarısını bu alandaki yıllarında kanıtlamış, profesyonel, deneyimli teknik elemanlarımızla elektrikli süpürgenizin parça değişimi, bozulma gibi durumlarında elimizden geleninin en iyisini yapmak için Pazar günü harici haftanın her günü bir telefon uzağınızdayız.

Biz işimizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve kaliteli işçiliği her zaman için ön planda tutuyoruz. Elektrikli süpürgenizin kaliteli ve sorunsuz çalışır devam etmesi ve aklınızda şüphe kalmaması için teknik ekibimizle birlikte buradayız. Siz de kaliteli hizmeti hem uygun fiyata hem de hızlı bir şekilde almak istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçin.


Rowenta Etiler Servisi
Mağaza İstanbul Beşiktaş Outlet
İletişim 0212 260 12 60
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Etiler” üzerine 3 yorum

  1. En küçük tozu bile içine hapsetmeyi başaran yıllardır performansından çok memnun kaldığım Rowenta marka süpürgemin geçen gün boru kısmındaki plastik tutacağı yer kırılarak çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almıyordu. Sorunun yaşandığı günün ertesi günü süpürgemi Etiler Rowenta Servise götürdüm ve 2 saat içerisinde sorunlu kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi sorunsuz şekilde teslim ettiler.

  2. 2 hafta önce evimizde kullandığımız Rowenta marka-18 v 8545 modelli şarjlı el süpürgemizin batarya kısmının arıza yapması üzerine Etiler Rowenta Servis ile iletişime geçerek götürdük ve bize bataryanın değişiminin kısa süre içerisinde sağlanabileceğini söylediler. 3 gün sonra servise gitmeden ev adresimize değişmiş olarak bataryayı gönderdiler. Şu an şarjlı el süpürgemiz sorunsuz bir şekilde çalışıyor bu sebeple bu servisi çevremdeki herkese öneriyorum.

  3. Yakın zamanda yurtdışından ülkeme ziyarete gelip anneannemin evine ziyarete Etiler’e gittim. Temizlik için Rowenta marka elektrikli süpürgesini çalıştırdığım sırada çekim gücünün bir hayli düşük olduğunu gözlemledim. Kendisine sorduğumda süpürgenin çok eski olduğunu bu yüzden çekim gücünün düşmüş olabileceğini söyledi. Ben buna rağmen internetten çözümler aramaya başladım. Daha sonra internette gezinirken Rowenta Servis Etiler şubesi ile karşılaştım. Hemen kendilerine telefon numarası üzerinden ulaştım. Durumu anlatmamın ardından kısa bir süre içerisinde adresimize gelen ekip sorunu yerinde gördüler ve süpürgeyi götürdüler. Aradan geçen 1 haftanın sonunda süpürgemiz onarılmış bir şekilde getirildi. Hem kaliteli hem güler yüzlü hem de hızlı hizmet için kendilerine teşekkür ederiz.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com