Rowenta Servis Gölcük

Çok uzun yıllardan beridir Rowenta Servis Gölcük olarak elektrikli süpürge teknik servisi alanında Gölcük ve çevresindeki Rowenta süpürge kullanıcılarına hizmet veriyoruz. Evimizin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için elektrikli süpürgelere ihtiyaç duyarız. Fakat hemen hemen her gün kullanılan elektrikli süpürgelerin arıza çıkarma olasılığı ise çok yüksektir. Bakımının düzenli olarak yapılması, değişmesi gereken parçaları var ise onların değiştirilmesi süpürgelerin kullanım ömrünü uzatır.

Tamirat esnasında taktığımız bütün parçalara ve vermiş olduğumuz tüm hizmete 1 yıl süre geçerli olmak üzere garanti veririz. Servisimizde profesyonel, sadece bu iş üzerine eğitim almış, deneyimli teknik elemanlar vardır. Pazar günleri hariç haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Bize ilgili telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturulduktan çok kısa bir süre sonra gelip evinizde süpürgenizi tamir ederiz. Fakat evde tamir yapılmayacak durumlarda ise süpürgenizi merkezimize getirir orada düzeltip ardından tekrar adresinize getirip sizlere teslim ederiz.

Teknik servis konusunda oldukça deneylimle olan ekibimize daima güvenebilirsiniz. Siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarının memnuniyeti bizi mutlu eder. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Gölcük Rowenta Servisi
Telefon:850 471 10 29
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Rowenta Servis Gölcük” üzerine bir yorum

  1. Rowenta markasını çocukluğumdan beri bilirim. Çok kaliteli ürünler ürettiğini biliyorum. Çünkü çocukluğumdan beri evimizde kullanılan Rowenta süpürge halen kullanılmakta. Bundan dolayı evlenmeden önce çeyizimi Rowenta markasından dizmiştim. Yıllardır da kullanmakta olduğum Rowenta marka ürünler tam performans olarak çalışıyordu. Fakat yakın zamanda Rowenta marka elektrikli süpürgemin çekim gücü fazlasıyla düşünce, filtresinden kaynaklandığını düşünerek Rowenta Servis Gölcük şubesine götürdüm. Makinenin filtre bakımının yapılması gerektiğini ve sonra da bana dönüş yapacaklarını söylediler. Birkaç gün içinde hallolacağını düşündüğüm süpürgem ancak 3 hafta geçmesine rağmen dün geldi. Sorunumun çözülmüş olması sevindirici olmasının yanı sıra servisin bu kadar yavaş çalışması da düşündürücü. Yine de kendilerine kaliteli işçilikten dolayı teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com