Rowenta Servis Halkalı

Elektrikli süpürgelerin arıza halinde hızlı ve güvenilir bir şekilde tamir edilmesi bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu noktada işini düzgün yapan bir teknik servis ihtiyacı oluşur. İstanbul’da tam da istediğiniz bir özel teknik servis firması var: Rowenta Servis Halkalı.

Uzun yıllardır İstanbul Halkalı‘da Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıcılarına hizmet veren Rowenta Servis Halkalı, en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaya devam ediyor. Rowenta markasına ait elektrikli süpürgenizde yaşanan herhangi bir arızada alanında uzmanlaşmış profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz ile kısa süre içerisinde adresinize gelir, arıza tespitini yapar, eğer küçük bir arıza var ise yerinizde elektrikli süpürgenizin onarımını gerçekleştirir. Ancak büyük bir arıza varsa elektrikli süpürgenizi alır, kendi yerimizde onarımı yapar ve tekrar gelir sizlere teslim eder.

Hizmetten sonra da siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına asla teknik desteğini kesmez. Bunun yanı sıra vermiş olduğu hizmete bir yıl süreyle garanti sağlar. Bu sayede siz değerli kullanıcıların mağdur olmasının önüne geçer. Ücretlendirme konusunda da düşük fiyat politikası uygulayan merkezimiz müşterinin cebini de düşündüğünü gösterir.


Rowenta Halkalı Servisi
Mağaza İstanbul Armonipark Avm Outlet
İletişim 0212 780 26 12
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Halkalı” üzerine bir yorum

  1. Haftanın bir günü bir eve temizlik için giden bir temizlik görevlisiyim. Geçen gün çalışmakta olduğum evde Rowenta marka süpürgenin başlık kısmını bir yere çarparak kırdım. Ev sahibine durumu belirttiğimde hemen servis çağırdığını söyledi. 1 saat içerisinde gelen Halkalı Rowenta Servis süpürgeyi aldı ve ertesi gün hasarı tamir etmiş bir şekilde makineyi teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com