Rowenta Servis Gültepe

Elektrikli süpürgeler başta olmak üzere irbirinden farklı alanlarda elektrikli ve elektronik sistemlerini üretimini sağlayan Rowenta markası dünyanın önde gelen markalarından biridir. Üretmiş olduğu elektrikli süpürgeler birçok kullanıcı tarafından kullanılmakta ve kalitesiyle de adından söz ettirmektedir. Ancak ne yazık ki bazen kullanıcı kaynaklı bazen de başka nedenlerden dolayı her marka süpürgede olduğu gibi Rowenta marka elektrikli süpürgelerde de arızalar meydana gelebilmektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne Rowenta Servis Gültepe olarak elektrikli süpürgelerinize ait her türden arızayı en kısa ve en güvenilir bir şekilde tepsitini yaptıkran sonra gideriyoruz. Rowenta marka elektrikli süpürgelere teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizin de Rowenta marka süpürgenizde sorun varsa veya yedek parça ihtiyacınız varsa size bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Onarımda kullandığımız tüm ekipman ve yedek parçalar birinci sınıf kaliteden oluşmaktadır. Alanında uzmanlaşmış profesyonel bir personellerden oluşan kadromuz siz değerli müşterilerimize daima hizmet vermeye hazır.


Rowenta Gültepe Servisi
Mağaza Sefaköy Armoni Park AVM
İletişim 0212 540 35 35
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Gültepe” üzerine 2 yorum

  1. Annemin evine geçen gün yardım için gittiğimde evini süpürürken Rowenta marka süpürgesinin tozları çekim gücünü beğenmediğimi söylediğimde annem uzun zamandır böyle bir problem olduğunu söyleyince haznesini temizledim fakat yine aynı problemi yaşayınca Gültepe Rowenta Servis ile irtibata geçerek durumu anlattım. Ertesi gün gelip süpürgeyi götüren ekip akşam üstü makineyi tamir ederek hemen problemi çözmüşler.

  2. Annemin evine geçen gün yardım için gittiğimde evini süpürürken Rowenta marka süpürgesinin tozları çekim gücünü beğenmediğimi söylediğimde annem uzun zamandır böyle bir problem olduğunu söyleyince haznesini temizledim fakat yine aynı problemi yaşayınca Gültepe Rowenta Servis ile irtibata geçerek durumu anlattım. Ertesi gün gelip süpürgeyi götüren ekip akşam üstü makineyi tamir ederek hemen problemi çözmüşler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com