Rowenta Servis Ayazağa

Uzun yıllardır elektrikli süpürge onarım ve yedek parça temini sektöründe hizmet veren işinde başarılı ve güvenilir Rowenta Servis Ayazağa şubemiz olarak her zaman Rowenta marka süpürgenizde oluşabilecek bir arıza veya yedek parça veya aksesuar tedarikinde bir telefon kadar uzağınızdayız. Ne yazık ki her teknolojik alet gibi elektrikli süpürgelerin de arızalanma olasılığı vardır. Bu durumda kullanıcılar için işinin ehli bir teknik servis ihtiyacı oluşur.

Uzman, başarılı teknik elemanlarımızla haftanın Pazar haricindeki her günü bize ulaştığınızda gelebildiğimiz en kısa süre içerisinde gelip sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Parça değişimi gerektiren bir durum olduğunda ise sizlerin izni doğrultusunda değişimi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca taktığımız yüksek kalite parçalara 1 yıl boyunca süren garantiyi koşulsuz şartsız veriyoruz. Çünkü siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve bize olan güveni bizim için en önemli şey. Eğer sizin de kullanmış olduğunuz Rowenta marka elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana gelmiş ise ya da herhangi bir yedek parça veya aksesuara ihtiyacınız var ise gözünüz kapalı olarak süpürgenizi bize emanet edebilirsiniz. Firmamızı ve çalışanlarımızı tercih ettiğiniz için teşekkürler.


Rowenta Ayazağa Servisi
Mağaza İstanbul İstinyepark Avm
İletişim 0212 780 26 21
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Ayazağa” üzerine 2 yorum

  1. Bir devlet okulunda öğretim görevlisi ve aynı zamanda da çalışmakta olduğum bölümde bölüm başkanıyım. Odalarımız temizlik personelleri tarafından düzenli bir şekilde temizleniyor ve bölümümüzde bir adet süpürgemiz var. Rowenta markasına ait olan bu süpürgemizin geçen gün görevli personel tarafından kablosu koptu. Hemen çağırdığımız Ayazağa Rowenta Servis gelip makinemizi yerinde tamir ederek mağduriyetimizi giderdiler.

  2. Rowenta markasını herhalde duymayan yoktur. Kendimi bildim bileli hep kaliteli bir marka olarak hafızamda yer edinmiştir. Bu yüzden de evime ilk aldığım süpürge Rowenta markasına aitti. Yaklaşık 6 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanmış olduğum Rowenta marka elektrikli süpürgem geçtiğimiz ay çalışırken dışarıya toz çıkarmaya başladı. Ardından küçük gözlemleme yaptığımda makinemin motorunun ısındığını gözlemledim. Süpürgemi hemen fişten çıkarıp vakit kaybetmeden Rowenta Servis Ayazağa şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi sorunun motordan kaynaklandığını söyledi ve 2 hafta sonra süpürgemi onarılmış vaziyette teslim etti. Süre konusunda biraz problem olsa da makinemin sağlam bir şekilde teslim edilmiş olması sevindirici.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com