“Rowenta Servis Güneşli” üzerine 2 yorum

  1. Öğrenci evinde kalan 2 arkadaşız. Eve çıkarken eşyalarımızı almamıza ailemiz yardım etti ve ikinci el eşya almadan azar azar eşyalarımızı almış olduk. Geçen gün hala garanti kapsamında olan Rowenta marka süpürgemizden garip bir koku gelmeye başladı. Bunun üzerine Güneşli Rowenta Servis numarasına ulaşarak durumdan bahsettik ve hemen gelip süpürgemizi aldıktan 3 gün sonra tamirini yapıp evimize teslim ettiler.

  2. Yaklaşık 2 hafta önce, kullanmakta olduğum Rowenta marka süpürgemin daha öncesine göre emiş gücünün zayıfladığını fark ettim. Makinenin filtre kısmını temizledim ve toz torbasını değiştirdim. Buna rağmen problemi çözemeyince Güneşli Rowenta Servis irtibat numarasını bularak yerinde tamir etmek istediğim için çağırdım. Kendi yapmış olduğum temizliğin yetersiz kaldığını söyleyip teknik bakım yaparak makinemin eski çekim gücüne dönmesini kısa sürede sağlamış oldular.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com