Rowenta Servis Göztepe

Elektrikli süpürgeler hayatımızda büyük bir önem kaplayan temizlik ihtiyacı için en teknolojik çözümlerden birisidir. Kısa süre içerisinde büyük alanları detaylı bir şekilde temizleme konusunda iş yerlerimiz ve evlerimiz için bir numaradır. Tabii ki her teknolojik alette olduğu gibi elektrikli süpürgelerin de en kalitelisi tercih edildiğinde yüksek verim elde edilir. Bu yüzden birçok kullanıcı elektrikli süpürge satın alırken Rowenta markasını tercih eder. Her ne kadar Rowenta markası uzman mühendisleri ile üretim esnasında kaliteden ödün vermese de siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarının kullanımı da önemlidir.

Olur da Rowenta marka elektrikli süpürgenizde donanımsal bir problemden dolayı arıza veriyorsa da ilk işiniz bizleri aramak olsun. Göztepe ve çevresinde oturuyorsanız hiç şüphesiz bize ulaşabilirsiniz.

Rowenta Servis Göztepe olarak yedek parça ve tamirat işleriniz için buradayız. Tamirat esnasında eğer taktıysak; taktığımız her yüksek kalite parça ve işçiliğimize bir yıllık garanti veriyoruz. İşinde başarılı, donanımlı ve deneyimli teknik ekimizle birlikte bir telefon uzağınızdayız.


Rowenta Göztepe Servisi
Mağaza Kozzy AVM
İletişim 0216 411 53 78
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Rowenta Servis Göztepe” üzerine bir yorum

  1. Evimde kullandığım Rowenta marka Extreme Power 4A Animal RO6993 OA 750 W Toz Torbasız Süpürgem bu zamana kadar kullandığım süpürgeler arasında çekim gücünden en memnun kaldığım süpürgelerdendi. Fakat geçen gün anlamadığım bir şekilde birdenbire hiçbir tozu cekmemeye başlaması üzerine Göztepe Rowenta Servis’i aradım. Şubelerine götürmem gerektiğini söylemeleri üzerine süpürgeyi kendilerine teslim ettikten 2 gün sonra süpürgemi sorunsuz ve tamir olmuş bir şekilde geri ulaştırdılar.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com