Rowenta Servis Bostancı

Elektrikli süpürge denilince ilk aklan gelen markalardan birisi de hiç şüphesiz Rowenta markasıdır. Üretmiş olduğu kaliteli elektrikli süpürgelerle birçok evin ilk tercih ettiği markalardan birisidir. Ancak ne yazık ki her markada olduğu gibi Rowenta marka elektrikli süpürgelerde de bazen kullanıcı kaynaklı bazen ise kullanım ömründen kaynaklanan arızalar meydana gelmektedir. Bu arızaların giderilmesi için profesyonel destek alınması gerekir.

İşte bu noktada Rowenta Servis Bostancı olarak süpürgenizde yaşanan tüm arızaları en profesyonel şekilde gideriyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile süpürgenizde meydana gelen arızaları çok kısa sürede tespit ediyor, arızaya en uygun çözümü uyguluyoruz. Sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da müşterilerimize olan ilgimiz devam etmektedir.

İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Bostancı semtinde bulunan firmamız elektrikli süpürge tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Rowenta marka elektrikli süpürgeniz ile herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş olan, sizlere hizmet vermekten keyif alan ekibimizle sizleri bekliyoruz. Çünkü unutulmamalıdır ki kaliteli hizmet herkesin hakkıdır.


Rowenta Bostancı Servisi
Mağaza İstanbul Altıyol Outlet
İletişim 0216 450 28 45
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Rowenta Servis Bostancı” üzerine 3 yorum

  1. Uzun zamandır kullandığım Rowenta marka süpürgem eskisi gibi çekmemeye başlayınca filtresinden kaynaklandığını düşünerek Bostancı Rowenta Servise götürdüm ve bakımının yapılması gerektiğini, bana dönüş yapacaklarını söylediler. Üzerinden 3 hafta geçmesine rağmen problemin çözülemediğini söylüyorlar her aradığımda. Bir daha bu servisi kullanmayı bırakın kimseye de tavsiye etmeyi hiç düşünmüyorum açıkçası.

  2. 2012 senesinde karşı komşumla aynı anda Rowenta marka elektrikli süpürge satın almıştık. İkimiz de aldığımız ilk seneler elektrikli süpürgemizin gerek performansından gerekse de çıkarmış olduğu düşük ses seviyesinden çok memnunduk. Fakat son zamanlarda ikimizin de makinesi çok ses çıkarıyor ve motor gövde kısmı aşırı ısınıyordu. Hatta karşı komşum süpürgeyi açtığında ben rahatsız oluyorum. Aynı şekilde de ben süpürgemi çalıştırdığımda karşı komşum sesten rahatsız oluyordu. Biz de bu duruma daha fazla dayanamadık ve hemen Rowenta Servis Bostancı şubesine götürdük. İki makine olduğu için çok uygun fiyata birkaç gün içinde sorunumuzu çözüp süpürgemizi teslim ettiler. Kendilerine hem uygun fiyat hem de hızlı hizmet için teşekkür ederiz.

  3. Süpürge satın alırken ben de herkes gibi uzun araştırmalar yapıp en ucuz maliyetle en yüksek kalitede performansı hedefleyerek Rowenta markasını tercih ettim. Uzun senelerden beridir de çekim gücünde ve performansında hiçbir sorunla karşılaşmadığım Rowenta marka süpürgemin kablosunu otomatik saran düğmesinin 3 gün önce çalışmadığını fark ettim. Kablonun öylece ortalıkta dağınık kalması kabloyu ardından da makineyi bozacağını bildiğim için Rowenta Servis Bostancı şubesi ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Ertesi gün aradım ve yedek parçanın gelmesini beklediklerini söylediler. Aradan geçen 1 haftanın ardından adresime gelen ekip süpürgemi onarılmış bir şekilde teslim ettiler. Oldukça profesyonel hizmet veren teknik servis ekibine teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com