Rowenta Servis Yuvam Akarca

Elektrikli süpürgeler her evin en önemli olarak nitelendirilen eşyalarından birisidir. Üretiminden bu yana her evde bulunan ve üzerindeki ilgi azalmayan bu ürünün bir sürü de modeli bulunmaktadır. Elektrikli süpürge alırken çekim gücünün yüksek olması en çok dikkate alınan özelliklerden birisidir. Bunun yanı sıra fiyat performans oranı, kullanım ömrü vs. gibi birçok özellik de göz önünde bulundurulur. İdeal süpürgeler için günlerce, haftalarca ve bazen aylarca detaylı bir araştırma yapılır. Bu araştırmaların ardından seçim yapmak zordur. Bu araştırmalar sonucundan hem kaliteli hem de çok astronomik fiyatlarda olmayan Rowenta markası öne çıkmaktadır.

Fakat her elektronik ürün gibi elektrikli süpürgeler de çeşitli nedenlerden ötürü çeşitli arızalar verebilmektedir. Arıza durumlarında da yine hiç düşünmeden ulaşabileceğiniz özel bir teknik servis firması var. Rowenta Servis Yuvam Akarca olarak tam da istediğiniz özelliklere sahip bir teknik servis firmasıyız.

Alanında kendini ispatlamış ekibimiz, işinde uzmanlaşmış ve oldukça profesyonel teknisyenlerden oluşuyor. İlgili telefondan ulaştığınız taktirde önce adresinize gelip arıza tespiti yapıyor. Eğer adresinizde çözülecek bir arıza ise adresinizde onarımı yapıyor, fakat çok büyük bir arıza ise kendi yerimize götürüyor, daha sonra ise adresinize onarılmış bir şekilde süpürgenizi teslim ediyoruz. Tamirat işlemi sırasındaki işçiliğimize de taktığımız her bir parçaya 1 yıl boyunca geçerli garanti veriyoruz. İşinin uzmanı, başarısını kanıtlamış teknik ekibimizle birlikte Pazar günleri hariç haftanın altı günü sizlere hizmet için hazırız.

Yuvam Akarca Rowenta Servisi
Telefon:850 471 10 24
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30
Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com