Rowenta Servis Göktürk

Çok uzun seneler önce İstanbul’un Göktürk semtinde çalışmalarına başlayan Rowenta Servis Göktürk siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına teknik servis anlamında kaliteli ve güvenilir hizmetler vermektedir. Rowenta marka elektrikli süpürgelerinizde yaşanan tüm arızalar için sürekli sizlerin hizmetindedir. Firmamız elektrikli süpürge teknik servisi alanında müşterilerine kaliteli bir servis deneyimi sunmaktadır.

Uzman ekibimizle arıza süresini kısaltın ve verimliliği artırın. Firmamıza bildirilen problemleriniz uzman teknisyenler tarafından incelenerek siz değerli kullanıcılarımıza , arızalar ekiplerimiz tarafından iletilecektir. Elektrikli süpürgelerinizde yaşanan bir problem sonucu işçilik ve parça değişiminde 1 yıl süreyle garanti verilir. Firmamız ayrıca süpürgelerinize yedek parça temini hizmeti de vermektedir.

Firmamızda kullanılan tüm ekipmanlar birinci kalitede ve değiştirilen parçalar da orijinal parçalardır. Bu noktada kullanıcının aklında herhangi bir soru işareti kalmamasını hedefliyoruz. Eğer sizin de Rowenta marka elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana gelmiş ise ya da süpürgenizin horum, filtre, başlık ve toz torbası gibi aksesuarlara ihtiyacı var ise ilgili numaralar üzerinden hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına hizmet vermeye hazır.


Göktürk Rowenta Servisi
Telefon: 0216 621 42 11
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Rowenta Servis Göktürk” üzerine 3 yorum

  1. Biz de herkes gibi süpürge alırken en uygun fiyata en iyi performansının yanı sıra sessiz bir şekilde çalışan bir süpürge arzuladık. Araştırmalarımız sonucunda Rowenta markasının bu özelliklere sahip bir elektrikli süpürgesini satın aldık. Fiyat performans olarak gerçekten bizi oldukça memnun eden elektrikli süpürgemiz son zamanlarda oldukça gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Bu olağan bir durum mu? Süpürgesinin gürültüsü daha sonra birden artan olan kimse var mı? Geçmesi için neler yapılmalı?

  2. Neredeyse 30 yıllık bir ev hanımıyım. Elektrikli süpürge tercih etmeye karar verdiğimden ve en başından beri hep Rowenta markası olmuştur. Son aldığım Silence Force sessiz makinemden de oldukça memnunum. Fakat geçtiğimiz günlerde süpürgemin süpürme aparatı yere yapışmamaya ve çekim gücü düşmeye başladı. Performasından memnun olduğum için yeni bir makine almak yerine Göktürk Rowenta Servis ile iletişime geçtim. Kısa sürede süpürme aparatını değiştiren ekip elektrikli süpürgemi ilk günkü gibi haliyle teslim etti.

  3. Bir arkadaşım ile birlikte Göktürk semtinde işlettiğimiz bir çocuk kreşimiz var. Çocukları sağlığı ve hijyeni için hergün defalarca temizlik yapılıyoruz. Özellikle son dönemlerde başımıza gelen pandemi sebebiyle temizliğe ekstra önem gösteriyoruz. Çünkü kreşlerin bu noktada önemli olduğunun bilincindeyiz. Fakat uzun zamandır temizlikteki bir numaralı yardımcımız olan Rowenta Silence marka süpürgemizin geçtiğimiz haftalarda emiş gücü oldukça düştü. Temizlik bizim için ilk planda olduğu için hemen Rowenta Servis Göktürk ile iletişime geçtik. Kısa süre içerisinde adresimize gelen teknik servis ekibi filtrede problem olduğunu söyledi ve süpürgeyi hiç götürmeden kreşimizde arızasını giderdi. Kendilerine hem kaliteli hizmet hem de hızlı hizmet için teşekkür ederiz.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com