“Rowenta Servis Çağlayan” üzerine 2 yorum

  1. Rowenta markasını kendimi bildim bileli bilirim. Çünkü çocukluğumdan beri annemin evinde Rowenta marka süpürge kullanılıyor. Anne evinde emektar olan bu markayı kendim de evlendiğim zaman almıştım. Bizde de uzun süre sorunsuz çalışıyordu fakat yakın zamanda çekişinde büyük ölçüde düşüş yaşamaya başladı ve halı üzerindeki en ufak bir tozu bile çekmemeye başladı. Çağırdığım Çağlayan Rowenta Servis süpürgeyi alıp götürdü. Birkaç gün sonra da çok uygun bir fiyata sorunsuz bir şekilde arızam çözülmüş halde getirdi.

  2. Geçtiğimiz ay yeni bir eve taşındık ve bu süreçteki taşınma esnasında elektrikli süpürgem nakliyeciler tarafından yere düşürüldü. Bunun sonucunda süpürgemin başlığı kırıldı. Yeni eve taşınmak, temizlik falan gerektirdiği halde bir de süpürgemin başlığının kırılması bu zor süreci epey zorlaştırdı. Ben de hemen taşındığım yerin yakınında bulunan Çağlayan Rowenta Servis ile iletişime geçerek süpürgemi onlara götürdüm. Aynı gün içerisinde yeni bir başlık takarak büyük bir dertten kurtaran teknik servis ekibi biraz olsun içime su serpti.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com