Rowenta Servis Ataköy

Rowenta Ataköy Servisi
Mağaza Bakırköy Capacity AVM
İletişim 0212 780 26 16
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Ataköy” üzerine 2 yorum

  1. 2 hafta çocuklarımın hediye aldığı Rowenta markasına ait süpürgem 2 gündür çalışırken birdenbire dumaya başlıyordu. Bu durum çok sık tekrarlanınca Ataköy Rowenta Servis ile iletişime geçtim. Bu durumla hiç karşılaşmadığnı söyleyen ekip gelip süpürgeyi incelediler ve kendilerinin yapabileceği bir durum olmadığını söylediler. Garanti kapsamında geri göndermem gerektiğini iletip gittiler fakat mağaza garanti kapsamında geri alır mı alması gereken servis değil mi bilen var mı içinizde?

  2. Rowenta marka süpürgemi evleneli 5 sene oldu ve o zamandan beri kullanıyorum. Bu zamana kadar bize hiçbir sorun çıkarmayan süpürgemizin fiş kısmının otomatik toplanarak içeri girdiği kısım birden çalışmamaya başladı. Bunun ileride bize daha büyük sorun yaratacağını düşünsem de salgın sebebi ile erteledim ve geçen gün fişin kopmak üzere olduğunu fark edince Ataköy Rowenta Servis irtibat nosu ile konuşarak durumdan bahsettik ve süpürgeyi kendilerine gün içinde teslim ettik. 2 saat sonra arayarak tamir ettiklerini söylediler ve aynı gün içinde hızlıca mağduriyetimi giderdiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com