Rowenta Servis Mecidiyeköy

Rowenta markasn üretmiş olduğu kaliteli elektrikli süpürgelerle birçok evin tercih ettiği markalardan birisi olmuştur. Üretim uzman mühendislerle ve kaliteli parçalarla yapılmış olsa da her marka elektrikli süpürgeler gibi Rowenta marka elektrikli süpürgeler de çeşitli nedenlerden dolayı çeşitli arızalar verebilmektedir.

İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy semtinde kaliteli hizmet sunan Rowenta Servis Mecidiyeköy işini oldukça profesyonelce yapan bir özel teknik servis firması olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Bizlere ulaştığınız taktirde adresinize geliyor, eğer arıza adresinizde çözülecek bir arızaysa adresinizde onarımını yapıyoruz. Büyük bir arızaysa alıp kendi yerimize götürüyoruz, onarımını yaptıktan sonra tekrar adresinize kadar getiriyoruz. Üstelik vermiş olduğu hizmet ya da parça değişimi için de 1 yıl süreyle garanti veriyoruz.

Arızalanan süpürgeniz için Rowenta Servis Mecidiyeköy şubemiz ilgili telefonundan ulaşarak arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Elimizden geldiğince kısa zamanda tamirat işlemini gerçekleştirip ilk alındığı gün olduğu kadar kaliteli bir şekilde süpürgenizi sizlere teslim ediyoruz. İşinde deneyimli ve başarılı çalışanlarımızla birlikte parça değişiminde taktığımız parçalara da tamirat sürecindeki işçiliğimize de 1 yıl garanti veriyoruz. Kaliteli işçiliği çok uzakta aramayın. Biz buradayız.


Rowenta Mecidiyeköy Servisi
Mağaza İstanbul Cevahir Avm
İletişim 0212 380 07 70
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Mecidiyeköy” üzerine bir yorum

  1. 4 senedir memnuniyetle kullandığım Rowenta marka süpürgemin emiş gücünden çok memnundum. Bana bu zamana kadar hiç problem çıkarmayan süpürgemin kablosunu geçen gün 10 ve 12 yaşlarındaki canavar iki oğlum kopardığı için hemen Mecidiyeköy Rowenta Servisine götürdüm. Bunun hemen hallolmayabileceğini söyledikleri halde ertesi gün makinemi tamir olmuş bir şekilde bana teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com