Rowenta Servis Atakent

Rowenta markasını bulunduğu her ülkede rakiplerinden farklı kılan özelliklerinden birisi de hiç şüphesiz sunmuş olduğu kalitedir. Bunun sebebi sektördeki profesyonellerle olan ilişkilerden, her zaman güncel olarak bilgilendirilmeye duyulan ihtiyaca kadar, mümkün olan en kısa sürede müşteri taleplerine cevap vermeye hazır olduklarından kaynaklanır. Bu sebeple Rowenta markası, yıl boyunca döneminde haftada 7 gün hizmet veren sektörde nadir firmalardandır.

Rowenta markasının organizasyon yönetiminde en önem verdiği unsurlardan birisi de müşterilere gerek telefon ile gerekse de evlerde verilen servis hizmetidir. Bu sebeple her noktada bulunan Rowenta teknik servisi bakımdan onarıma ve arızaya kadar her türlü hizmeti vermektedir. Rowenta marka elektrikli süpürgeleriniz ile alakalı her türlü yaşadığınız problemde Rowenta Servis Atakent ekibimize ulaşarak arıza bildirimi yapabilirsiniz.

Güler yüzlü ekibimiz ve alanında uzman kişilerde oluşan kadromuzun verdiği hizmetlerden müşterilerden tam not aldığımızı belirtmek isteriz. Her gün kendini geliştirmeye açık yenilikçi ekibimiz Atakent ve çevresinde Rowenta elektrikli süpürgeleriniz için teknik servis arayışındaysanız tam da size göre olduğunu belirtmek ister hizmetimizden memnun kalacağınızı da sizlere temin ederiz.


Rowenta Atakent Servisi
Mağaza Tam Teknik
İletişim 0216 521 54 45
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Atakent” üzerine 2 yorum

  1. Rowenta marka süpürgemi evlendiğimden beri 5 senedir kullanıyorum. Bu zamana kadar bize hiçbir sorun çıkarmayan makinemizin fiş kısmının otomatik toplanarak içeri girdiği kısım birden çalışmamaya başladı. Bunun ileride bize daha büyük sorun yaratacağını düşünerek Atakent Rowenta Servisini arayıp durumdan bahsettik ve süpürgeyi kendilerine gün içinde teslim ettik. 2 saat sonra arayarak tamir ettiklerini söylediler ve aynı gün içinde hızlıca mağduriyetimi giderdiler.

  2. Yaklaşık 5 yıl önce evlendiğim zaman sessiz olma iddiasında bulunan Rowenta markasının Silence modelli elektrikli süpürgesini satın almıştım. Şu zaman kadar hem ses hem de performans olarak süpürgemden bir hayli memnundum. Fakat son dönemlerde elektrikli süpürgem birden fazla bir şekilde gürültülü olarak çalışmaya başladı. Hatta 4 ay önce yeni bir çocuğum dünyaya geldi. Çocuğu uyutup evi süpüreyim diyorum, fakat gürültüden hemen bebek uyanıveriyor. Bu yüzden süpürgeyi kullanamaz duruma geldim. Bebeğim yeni doğduğu için doğal olarak gelenim gidenim de oldukça fazla. Bu yüzden evi çalı süpürgesiyle temizlemek zorunda kalıyorum. Bu da fazlasıyla zahmetli. Acaba daha az gürültülü çalışması için ne yapmalıyım?

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com