Rowenta Servis Dilovası

Birçok insan için temizlik bir tutku desek yalan olmaz herhalde ve temizlik dendiğinde akla ilk olarak süpürgeler gelir. Dünyanın en iyi süpürge markalarından biri olan Rowenta marka süpürgeler de temizliği en güzel yapacağınız, yorulmadan sıkılmadan en konforlu şekilde yapacağınız süpürgelerden birisi olarak bilinir. İşinizi kolaylaştıran, her türlü ihtiyacınıza göre özellikler eklenen, istediğiniz şekilde ayarlayabildiğiniz bu süpürgelerle temizlik gerçekten çok zahmetsiz. Günümüzdeki en önemli şeyin zaman olduğunu biliyoruz. Rowenta süpürgelerle hem zamandan tasarruf hem de enerjiden tasarruf edebilmek çok cazip.

Çok özellikli bu süpürgeleriniz nadir de olsa pürüz çıkardığı zaman tabi ki Dilovası bölgesinde Rowenta Servis Dilovası şubesi sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırıyor. İlgili, bilgili, tecrübeli teknik servis elemanlarımızla süpürgelerinizin bakımını, tamirini en iyi ve ekonomik şekilde yapıyoruz. Bu şekilde uzun kullanım ömrü ve yüksek potansiyel ile daha rahat şekilde devam etmenizi sağlıyoruz.

Önemli olan; temizlikte vazgeçilmez elektronik eşyamız olan süpürgelerin tamirinin de bakımının da en kısa sürede en iyi şekilde yapılması ve firmamız size bunun garantisini veriyor. Çünkü vermiş olduğumuz hizmete, hatta varsa yaptığımız parça değişimine 1 yıl süreyle de garanti sağlıyoruz. Her türlü probleminiz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Dilovası Rowenta Servisi
Telefon:850 668 00 12
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Rowenta Servis Dilovası” üzerine bir yorum

  1. Süpürge her evin olmasa olmazıdır. Bu yüzden ben de süpürge satın alırken kaliteli olsun istedim. Çünkü kaliteli olsun da arıza çıkartmadan uzun seneler kullanayım istedim. Bundan dolayı marka tercihini çok eskiden beri bildiğim bir marka olan Rowenta markasından yana kullanmıştım. Fakat yaklaşık olarak 5 senedir kullanmakta olduğum Rowenta marka elektrikli süpürgem yaklaşık 2 haftadır çok fazla koku yapıyor ve çalıştırdığım zaman da inanılmaz derecede ısınıyor. Ben de bu durumdan fazlasıyla rahatsız olduğum için hemen Rowenta Servis Dilovası şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde evime gelen ekip sorununu filtreden kaynaklandığını söyleyerek filtre değişimini yaptılar ve iki sorundan da kurtulmuş oldum.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com