Rowenta Servis Derince

Evlerimizin ve işyerlerimizin temizliği çok önemlidir. Misafir geldiğinde, yemek yendiğinde, çocuklar oynadığında vb. birçok durumda evlerimiz kolayca kirlenebilir ve temizlik denildiğinde ilk olarak akla elektrikli süpürgeler gelir. Hayatımızda bize bu konuda çok fazla kolaylık sağlayan elektrikli süpürgeler bakımı düzenli olarak yapılmadığında bozulan aletlerdendir. Çekim gücünün azalması, motordaki sıkıntılar ve benzeri problemlerde Rowenta Servis Derince adındaki özel teknik servis firmamız, siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına daima yardımcı olacak uzman elemanları ile birlikte hazır.

Süpürgenizde çıkacak arızalarda firmamıza Pazar hariç haftanın 6 günü ulaşabilirsiniz. Tüm teknolojik aletlerde olduğu gibi makinenin ömrünü uzatmak için siz kullanıcıların da makineyi bilinçli olarak kullanması gerekir. Herhangi bir arıza durumunda makinenizin parçasını değiştirmemiz gerektiğinde firmamız bunu temiz ve güvenilir bir şekilde yapıyor ve size 1 yıllık garanti süresi de veriyor.

Arıza onarımında ihtiyaçlarınızı giderme konusunda uzun yıllardır iyi sonuç alan firmamız süpürgenizi tamir etmek için oldukça profesyonel çözümler üretiyor. Vakit kaybetmeden elektrik süpürgenizde olan bir arızada hemen bizlere ilgili telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Öncelikle arızayı adresinizde çözme eğiliminde olan firmamızdan aldığınız hizmetten dolayı asla pişman olmayacaksınız.

Derince Rowenta Servisi
Telefon:850 446 02 06
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Rowenta Servis Derince” üzerine bir yorum

  1. Süpürge satın alırken biz de uzun araştırmalar yaptık ve bu araştırmalarımızın sonucunda en uygun markanın Rowenta olduğuna karar verdik. Performans anlamında çok memnun olduğumuz Rowenta marka süpürgemizin yakın zamanda torba kısmının kapağı kırıldı. Aslında parça değişimi gerekli ve henüz bu parça için gerekli piyasa araştırması yapmadan internet üzerinden başka servisleri aradım. Gelip gördüklerinde aslında telefondan da verebilecekleri fiyat teklifini haddinden fazla vererek bir de üstüne servis ücreti alacaklarını söylediler. Ben de yine internet üzerinden Rowenta Servis Derince şubesini buldum. Hem uygun fiyata hem de hızlı bir biçimde süpürgemin onarımını yaptılar. Hem kaliteli hem de hızlı hizmeti uygun fiyatla yapan teknik servis ekibine teşekkür ederim

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com