Rowenta Servis Başiskele

Elektrikli süpürgeler her evin olmazsa olmazı, temizliğin en önemli araç- gereçlerinden birisi olarak nitelendirilen eşyaların başında gelir. Bir elektrik süpürgesinin, çok gürültü yapmaması, çekim gücünün kuvvetli olması, her yüzeyde eşit derecede performansla çalışması gerekmektedir. Fakat gerek kullanım ömründen dolayı gerekse de kullanıcı kaynaklı hatalardan ötürü süpürgelerde bu tür sorunların yaşanması hiç de uzak bir olasılık değil. Fakat bu olasılıklar gün yüzüne çıktığında endişelenecek bir şey yok. Çünkü işinde uzmanlaşmış, gelişen teknolojiye ayak uydurmuş Rowenta Servis Başiskele adında bir özel teknik servis firması var.

Firmamız adeta elektrikli süpürgelerin dilinden anlayan bir hekim gibi, elektrikli süpürgelere ait her sorunu profesyonelce çözüyor. Firmamız işini elinden geldiğince iyi yapıyor ve süpürgenizin uzun yıllar boyu kalitesini korumak da size düşüyor. Uzun saatler aralıksız çalıştırılması, haznesi dolduğunda boşaltılmaması, eğer ki süpürgeniz torbalıysa torbasının değiştirilmemesi elektrikli süpürgenizin arızalanmasına yol açar.

Arızalanan süpürgeniz için firmamıza ilgili telefonundan ulaşarak arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Elimizden geldiğince kısa zamanda tamirat işlemini gerçekleştirip ilk alındığı gün olduğu kadar kaliteli bir şekilde süpürgenizi sizlere teslim ediyoruz. İşinde deneyimli ve başarılı çalışanlarımızla birlikte parça değişiminde taktığımız parçalara da tamirat sürecindeki işçiliğimize de 1 yıl garanti veriyoruz. Kaliteli işçiliği çok uzakta aramayın.

Başiskele Rowenta Servisi
Telefon:850668 04 79
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Rowenta Servis Başiskele” üzerine bir yorum

  1. Uzun seneler boyunca farklı bir marka elektrikli süpürge kullanıyordum. Fakat inanın o elektrikli süpürgeye 2 adet elektrikli süpürge parası masraf yapmışımdır. Çünkü sürekli olarak farklı farklı arızalarıyla karşılaşıyordum. Bunun sonucunda ben de dayanamadım ve yaklaşık 5 yıl önce ablamın tavsiyesi üzerine elekrikli süpürgemi Rowenta marka elektrikli süpürgeyle değiştirdim. 5 yıl boyunca tık demeden çalışmaya devam etti. Fakat geçen hafta makinemi çalıştırmak için düğmeye bastığımda makineye güç gelmedi ve çalışmadı. Ben de vakit kaybetmeden süpürgemi Rowenta Servis Başiskele şubesine götürdüm. Onarım için bende birkaç gün talep eden teknik servis ekibi 2 gün sonra makinemi tamir edilmiş bir şekilde teslim etti.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com